İstanbulda fal baktıranlar

arkadaşlar MEDYUM elife bende telefonla fal baktırdım merak ettiğim konular vardı.herşeyi bildi onun sayesinde huzurluyum şuan.

telefonladamı fal bakıyor süper valla Düzcede nerdeeee falcı hoca.şişşt kızlar muskada yazıyomu acep.ama telefonda fal çok iyi helal..

arkadaşlar ben bir falıya gitim dehşet biliyor şok oldum bilen gerçekten biliyormuş yani istanbul anadolu yakasında oturuyor

medyum elifin nosunu Google arayıp buldum sizlerin yazdığı yorumlardan az önce su falıma baktı etkileyiciydi ancak işlemde yaptıracam burdan yaptıranlara sorum olacak kızlar denedinizmi nasıl tutuyormu eşim için.falı iyi çıktı büyü yaptırsam tutarmı az parada istedi ama

yok böyle bır şey

kızlar kahve de falmı artık ben bır hoca buldum yok böyle bir şey değil öyle kahve su zırvaları kuş var böcek var yol var dedikodu saçmalıkları,hoca benım tırnagıma bır ayet yazdı ben kendı tırnağımda merak ettığım herşeyı gördum tum sorularıma yanıt aldım artık kahve falı falan hikaye diyorum pahalı bıraz ama olsun (150tl ) neredeyse 1.5 saat sürüyor ...ama süperdi

bence yatırma arkadasım en cok gıttım böyle hocaya ama sonunda tek bır tane buldum onu da tek gecerım halledemeyeceği hiç bir şey yok allhın ıznıyle benım sevgılım bıle bır haftada gerı döndü giderken bır daha peşınden gelen ne olsun dıye terkeden zat şimdi kuzu mubarek :)))

ebruli_33 canım kımmıs o bende sevgılımden ayrıldım baya olduu 3-4 ay oldu işe yararmı dersınnn :)

yalancı hocalar

kızlar medyum elifi önermişler aradım sami hocayıda aradım bence sami para göz hemen paradan bahsetti milyarlar istiyo işlem için

Geri