İstanbulda fal baktıranlar

yaaa bende buraya yazmışsınız hocanın telini tam arıcaktım yeni gördüm parasını kaptırtan arkadaşı görünce vazgeçtim şimdi.zaten aradım açmadı teli.bir de burada medyum elif hoca yazılmış onu arayayım inşallah o iyidir.onunla konuşunca arkadaşlar buraya gelip yorumumu yazacağım grz.

hay Allah bide sami çıktı neden o kadar çok para istedi yaaa..üzüldüm şimdi iyi hocaları bulmak zor değil kızlar sitede başlıklarda iyi medyum ve hocaların adı geçiyor araştırın bence.paralarınızı öle herkese vermeyin adı hoca diye herkese güvenmeyin..önce allah rızası için yapsın aramış kız bak neler demiş özelden yazışalım lütfen

arkadaşlar elif hanıma telefonda baktıran varmı bende baktırcam yarım saat bakıyormuş galiba...

slm arkadaslar ben yenı katıldım bu sıteye yazılanları okudum acıkca soylemek gerekırse bende fal baktırmak ıstıyorum ama en ıyısı nerde bılmıyorum ben 2 yıldır arzuhal cafeye gıdıyorum oranın sahıbıne cok guzel bakıyor tavsıye ederım zaten fal bahane oraya gıttıgınızde kendınızı bır anda seker evındeymıs gıbı hıssedıyorsunuz sıcak ortam calısanlarda guler yuzlu ama ben artık baskasına baktırmak ıstıyorum bakırkoyde gıtmedıgım falcı kalmadı neslıhanına gıttım adasına gıttım emelıne gıttım yıgıtıne gıttım yenı bırını denemek ıstıyorum ve sızlerden yardım ıstıyorum şimdiden tsk ederim iyi gunler:))))

arkadaslar bajırkoy arzuhal cafe kesınlıkle tavsıye ederım ıkı tane arzu var bırı oranın sahıbı dıgerı buyuk arzu oranın sahıbı kahve tarot bakıyor 30 tl dıgerı ıkı farklı fal bakıyor bır ıskambıl kahve ona 30 tl bakıyor dıgerı zen tarotu farklı bır tarot uzunda bakıyor oyle 5 veya 10 dak da surmuyor zen tarotuna 35 bakıyor benden gıttım begendım cokta memnun kaldım ordakı calısanlarda cok cana yakın seker ınsanlar rezervazyonla gıdılıyor gıtmek ıstıyenler 02125708188 arayıp rezervazyon yaptırsınlar...!

bence yatırma arkadasım en cok gıttım böyle hocaya ama sonunda tek bır tane buldum onu da tek gecerım halledemeyeceği hiç bir şey yok allhın ıznıyle benım sevgılım bıle bır haftada gerı döndü giderken bır daha peşınden gelen ne olsun dıye terkeden zat şimdi kuzu mubarek :)))
Nolursun şu bahsettiğin hocanın tel numarasını yazar mısın? Bıktım hocalara para harcamaktan hem umudumu hemde paramı kaybettim.lütfen yardımcı ol bana

arkadaşlar ben bir falıya gitim dehşet biliyor şok oldum bilen gerçekten biliyormuş yani istanbul anadolu yakasında oturuyor
abla öyle şey olur mu ne demek biliyor filan geleceği Allah tan başka bim biliyor falcıda gaybın anahtarı mı varda böyle söyleniyor böyle şeyler hurafedir peygamberimiz bilie ALLAHIN bildirdiği kadarını biliebiliyordu imanınızı kaybetmeye uğraşmayın ilah yerine koymuş olursunuz onları şirk olur Allaha ve iftira

medyum elifin nosunu Google arayıp buldum sizlerin yazdığı yorumlardan az önce su falıma baktı etkileyiciydi ancak işlemde yaptıracam burdan yaptıranlara sorum olacak kızlar denedinizmi nasıl tutuyormu eşim için.falı iyi çıktı büyü yaptırsam tutarmı az parada istedi ama
abla öyle şey mi olur kim gaybı bilebilir ki Allahatan başka böyle saçmalık mı olur görülmeyeni bilinmeyeni Allah bilir öleceğin zamanı da bilebilecekler mi bakalım hayır e ozaman Allahın dilemesi hariç kimse gaybı bilemez Yusuf peygamber rüya tabiri yapıyordu ama Allah öğretti bir insan nasıl bilebeilir gaybı Allaha şirk koşmuş oluyorsunuz fala inanmayın namaz kılın kuran okuyun karşı tarafı Allaha ortak etmiş olursunuz iftira olur imanınızı kaybetmeye uğraşmayın tevbe edin

yok böyle bır şey

kızlar kahve de falmı artık ben bır hoca buldum yok böyle bir şey değil öyle kahve su zırvaları kuş var böcek var yol var dedikodu saçmalıkları,hoca benım tırnagıma bır ayet yazdı ben kendı tırnağımda merak ettığım herşeyı gördum tum sorularıma yanıt aldım artık kahve falı falan hikaye diyorum pahalı bıraz ama olsun (150tl ) neredeyse 1.5 saat sürüyor ...ama süperdi
siz öleceğiniz zmamanı da sorun bakalım bilebilir mi gaybı allah tan başkası bilemez tevbe et

Geri