İstanbulda fal baktıranlar

bence yatırma arkadasım en cok gıttım böyle hocaya ama sonunda tek bır tane buldum onu da tek gecerım halledemeyeceği hiç bir şey yok allhın ıznıyle benım sevgılım bıle bır haftada gerı döndü giderken bır daha peşınden gelen ne olsun dıye terkeden zat şimdi kuzu mubarek :)))
peki siz ölümden kurtulabilir misiniz sordun mu öleceğimiz zamanı da biliyorlar mı gaybı ancak Allah bilir kardeşim tevbe et imanını kaybetmeye uğraşma

yaaa bende buraya yazmışsınız hocanın telini tam arıcaktım yeni gördüm parasını kaptırtan arkadaşı görünce vazgeçtim şimdi.zaten aradım açmadı teli.bir de burada medyum elif hoca yazılmış onu arayayım inşallah o iyidir.onunla konuşunca arkadaşlar buraya gelip yorumumu yazacağım grz.
ecel zamanını da biliyor mu bari tevbe et imanını kaybetmeye uğraşma

hay Allah bide sami çıktı neden o kadar çok para istedi yaaa..üzüldüm şimdi iyi hocaları bulmak zor değil kızlar sitede başlıklarda iyi medyum ve hocaların adı geçiyor araştırın bence.paralarınızı öle herkese vermeyin adı hoca diye herkese güvenmeyin..önce allah rızası için yapsın aramış kız bak neler demiş özelden yazışalım lütfen
imanını kaybetmeye uğraşma öleceğin zamanı da biliyor mu bari yooo eeeee ilah yerine konmuş olmaz mı bu insan şirk olur Allaha kim bilir Allahatan gayrı geleceği

slm arkadaslar ben yenı katıldım bu sıteye yazılanları okudum acıkca soylemek gerekırse bende fal baktırmak ıstıyorum ama en ıyısı nerde bılmıyorum ben 2 yıldır arzuhal cafeye gıdıyorum oranın sahıbıne cok guzel bakıyor tavsıye ederım zaten fal bahane oraya gıttıgınızde kendınızı bır anda seker evındeymıs gıbı hıssedıyorsunuz sıcak ortam calısanlarda guler yuzlu ama ben artık baskasına baktırmak ıstıyorum bakırkoyde gıtmedıgım falcı kalmadı neslıhanına gıttım adasına gıttım emelıne gıttım yıgıtıne gıttım yenı bırını denemek ıstıyorum ve sızlerden yardım ıstıyorum şimdiden tsk ederim iyi gunler:))))
imanını kaybetmek güzel değildir kareşim fal hurafedir Allaha iftira olur şirk olur tevbe et

Geri