İstanbulda fal baktıranlar

arkadaslar bajırkoy arzuhal cafe kesınlıkle tavsıye ederım ıkı tane arzu var bırı oranın sahıbı dıgerı buyuk arzu oranın sahıbı kahve tarot bakıyor 30 tl dıgerı ıkı farklı fal bakıyor bır ıskambıl kahve ona 30 tl bakıyor dıgerı zen tarotu farklı bır tarot uzunda bakıyor oyle 5 veya 10 dak da surmuyor zen tarotuna 35 bakıyor benden gıttım begendım cokta memnun kaldım ordakı calısanlarda cok cana yakın seker ınsanlar rezervazyonla gıdılıyor gıtmek ıstıyenler 02125708188 arayıp rezervazyon yaptırsınlar...!
imanını kaybetmeye uğraşma ölümünü bilebelecekler mi acaba Allaha iftira olur tevbe et başkalarına da söyle gitmesinler oraya gaybı Allahatan başkası bilemez peygamber bile ancak bildirileni bilebiliyordu tevbee edin hurafe bunlar kim sana gelecekten bir şey söylerse yalan söylemiştir saçmakık olur bu tevbe edin gitmeyin oryaya

Nolursun şu bahsettiğin hocanın tel numarasını yazar mısın? Bıktım hocalara para harcamaktan hem umudumu hemde paramı kaybettim.lütfen yardımcı ol bana
imamnını mı kaybetmeye meraklısın sor bakalım ecel zamanını bilecek mi tevbeet kardeşim böyle şeylerden medet bekleyeceğine namaz kıl kuran oku şifa bul Allahın izniyle ne demek falcı

slm arkadaşlar bi abla var süper fal bakıyo ayrıca kısmet te açıyo muhabbet eşler arsını düzeltiyo büyü bozuyo ancak kötülüge hiç bişi yapmıyo telefondan bile anne adınla bakıyo ben baktırdım inanmadım ilkinde telefondan ama hepsi dogru çıktı sonra yanına gittim daha detaylı ve huzur veren bi bayan tavsiye edrim istanbul avrupa yakasında ikamet ediyor bilgi almak isterseniz bana özelden yazın vereyim iyi akşamlar allaha emanet olun

nedir telefonu?

Selamun Aleyküm,
Fal diye bir şey vardır. Kuranı Kerimde de olduğu açıktır. Fakat haram kılınmış ve açık bir şekilde Yüce Allahtan başkasının geleceği bilemeyeceği bildirilmiştir. Taki Allahu Tealanın müsade ettiği kerem evliyalar hariç olmak üzeredir. Bunlar fal bakmazlar , sadece boyut bakımı yaparlar aracı olarak ne kart , ne su , nede kahve kullanırlar (çünkü bu fal degildir )Her şeyi bilen Habir olan Allahın izni ile , meleklerle yapılır. Türkiyede bu şekilde yardımcı olacak birini bulmak çok zordur, mutlaka tarikatlere üye olmanız gerekir, eşim ve ben insanlara yardımda vesile olmaya adadık kendimizi allah izin verdikçe , rabbim ilim ve boyut kapılarını açtıkça , nice insan tövbe ederek hayatına devam etmiştir hayatına , niceleri ilim yolunda mertebe alarak , kimileri hayatındakı insanların gerçek yüzünü görerek , hayırlısı ve hayırsızını bilerek ve bu boyut bakımı sadece 1 kere yapılır insan hayatında , olay , yer , zaman, isim gibi geçmiş/gelecek bir çok insan aklının kavrama zorluğu çekeceği bilgiler içerir. Kainatın mucizelerle dolu olduğunu unutmayın. Keramet sahibi nice veliler vardır ki sizler onlara denk gelmemişsiniz , bir gün yolunuzun kesişmesi dileği ile... Gerçek ihtiyaç sahipleri mesajla ulaşabilirler.

Selamun Aleyküm,
Fal diye bir şey vardır. Kuranı Kerimde de olduğu açıktır. Fakat haram kılınmış ve açık bir şekilde Yüce Allahtan başkasının geleceği bilemeyeceği bildirilmiştir. Taki Allahu Tealanın müsade ettiği kerem evliyalar hariç olmak üzeredir. Bunlar fal bakmazlar , sadece boyut bakımı yaparlar aracı olarak ne kart , ne su , nede kahve kullanırlar (çünkü bu fal degildir )Her şeyi bilen Habir olan Allahın izni ile , meleklerle yapılır. Türkiyede bu şekilde yardımcı olacak birini bulmak çok zordur, mutlaka tarikatlere üye olmanız gerekir, eşim ve ben insanlara yardımda vesile olmaya adadık kendimizi allah izin verdikçe , rabbim ilim ve boyut kapılarını açtıkça , nice insan tövbe ederek hayatına devam etmiştir hayatına , niceleri ilim yolunda mertebe alarak , kimileri hayatındakı insanların gerçek yüzünü görerek , hayırlısı ve hayırsızını bilerek ve bu boyut bakımı sadece 1 kere yapılır insan hayatında , olay , yer , zaman, isim gibi geçmiş/gelecek bir çok insan aklının kavrama zorluğu çekeceği bilgiler içerir. Kainatın mucizelerle dolu olduğunu unutmayın. Keramet sahibi nice veliler vardır ki sizler onlara denk gelmemişsiniz , bir gün yolunuzun kesişmesi dileği ile... Gerçek ihtiyaç sahipleri mesajla ulaşabilirler.

BEN ROZA GORKEM BENDEN MEMNUN KALAN ARKADAŞLARIMDAN Bİ ÇOGU FORMLARDA İSMİMDEN BAHSETMİŞLER HEPSİNE TESEKKUR EDERİM,BENİ TANIMAYAN ARKADASLAR İÇİNSE BİRAZ KENDİMİ TANITMAK İSTERİM 15 SENEDİR BAKIM YAPIYORUM BU YARADANIN BAZI İNSANLARA BAHSETMİŞ OLDUGU BİR LUTUF, BU SANSLI KİSİLERDEN BİRİYİM .

arkadaşlar aldığım duyuma göre gökhan hoca bu işi tam anlamıyla yapıyor giden gelecek sebastiyan :)cıktıgın biri varsa ayrıldıysan ve cok uzun zaman olmadıysa senin sevgi yolunda oluyormus senin üzerindeki sorunlar kalktıgında kendi istegiyle sana geliyor demesine göre biri hayatından sebebsiz cıkarsa ummu teraful oldugu için gidiyor buda ibranice olarak temizleniyormus felan filan fistan ama geliyor sahidim o adam gelecek sebastiyan ve geldi :) 0507 057 55 60 35 yaşlarında saygılı usak:)

Geri