İstanbul'lular Dikkat Kar geliyor !

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Herkese iyi yıllar Melekler Meteoroloji biraz önce haftalık raporunu açıkladı buna göre Balkanlardan soğuk havalar yağışla birlikte geliyor işte haberin detayı Özellikle Yılbaşı Akşamı Kar gelecek mi diyenlere duyrulur Meteoroloji'nin yeni haftadaki raporuna göre, hava sıcaklıklarının Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava ile birlikte iç ve Batı kesimlerde mevsim normalleri altında, Doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Yarın yılbaşı olması nedeniyle vatandaşlar "Yılbaşında kar yağacak mı?" sorusuna kilitlenmiş vaziyette...
kar geliyor.gif

YILBAŞINDA KAR YAĞACAK MI?
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün pazartesi günkü hava tahminine göre yılbaşında sadece Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde kar görülecek. Pazartesi günü Trakya, Marmara, Ege'nin batısı ve Akdeniz'de parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Batı ve Orta Karadeniz, İç Anadolu ve Ege'nin doğusu puslu olacak.

İSTANBUL'A KAR CUMA GÜNÜ GELİYOR
Meteoroloji'nin 5 günlük hava tahminine göre salı ve çarşamba günü İstanbul bulutlu, perşembe yağmurlu olacak. Cuma günü ise İstanbul'da kar etkili olacak.
 
Üst