İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
İşte 2012 Yaz Behçecik Saç Kesim Modeli Trendi....
Bahçecik Saç Kesim Modeli
Bahçecik 2012 Saç Kesim Modeli

En yeni saç trendi
sizinle paylaşıyorum kızlar....2012 nin Bahçecik Saç Kesim Modelini bakalım nasıl bulacaksınız..Ben çok şık buldum doğrusu..Hem evlenmek isteyenler hemde özel geceler için tercih edebileceğiniz saç kesim modeli gibi görünüyor..Siz ne düşünüyorsunuz....

bahcecik%20sac%20kesim%20modeli-db.jpg

Bu Sezon Hangi Saç Kesimleri Moda?

Ünlü kuaför Bahçecik bu yazın saç trendlerini belirledi. İşte 2012 yaz Bahçecik saç kesim modelleri...

Yeni sezona, yepyeni bir saç modeliyle girmek istiyorsanız Bahçecik'in, Belçim Bilgin Erdoğan'nın mankenliğinde sunduğu yeni saç kesim modellerine mutlaka bir göz atmalısınız!

Bahçecik ilkbahar yaz sezonu saçlara parlak doreler ve sedefli ışıltılar getiriyor. Güneşin kendini iyice hissettirdiği bugünlerde saçlar da ışıldıyor. Belçim Bilgin Erdoğan'ın mankenlik yaptığı çekimlerde kısa ve uzun saç modellerinin değişik kesimlerini görebilirsiniz. Giydiği 2 beyaz elbise de gelinlik. Hem saç hem gelinlik modelleri ile yaratılan romantik ve kadınsı etki çok hoş görünüyor. Evlilik hazırlığı ya da özel bir geceye hazırlanacak olan kişilere hoş bir ilham kaynağı olabilir.

Geri