İşte Benim Öyküm yarışması başvuru tarihi

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
İşte Benim Öyküm yarışması

7 ila 14 yaş arası yarışmacıların katılacağı ve kazananın okuluna bilgisayar hediye edielceği ve lise sona kadar burs alacağı İşte Benim Öyküm yarışması hakkında sizlere merak edilen bilgileri bu yazımızda aktarıyoruz.

iste_benim_oykum_yarismasi-365.jpg

Bir kalem, bir kâğıt, bir kitap, biraz da hayal gücü; kendi öyküsünün kahramanı ve yazarı olmak isteyen öğrenciler için formülün anahtarı bu kelimelerde gizli. Türkiye çapında TNT Ekspres tarafından kitap bağışı yapılan ilköğretim okullarındaki 7-14 yaş grubu öğrencileri arasında yapılan ve gelenekselleşen “İşte Benim Öyküm” yarışması başlıyor. Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, kitap toplama kampanyası ile okullarına ulaşan kitaplardan birini okuyarak ilham aldıkları bir unsurdan yola çıkıp kendi öykülerini yaratacaklar. Yarışmaya katılan tüm öyküler, jüri tarafından değerlendirecek ve yarışmada ilk üçe giren ve mansiyon ödülü alan öğrenciler, TNT Ekspres Türkiye tarafından lise sonuncu sınıfa kadar burs ile ödüllendirilecekler. Ayrıca birinci olan öğrencinin okuluna bilgisayar hediye edilecek.

İşte benim öyküm son başvuru tarihi: 19 Mart 2012

Geri