İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İşte Benim Stilim Sinem Umaş Kimdir Nerelidir ?
sinem-umas-kimdir--5504585.Jpeg

Bir dönem reyting rekorları kıran “Gelinim Olur Musun” programında, kaynana Semra ile çekişmeleriyle tanınan Sinem Umaş şimdi de karşımıza “İşte Benim Sitilim” de çıkacak! 10 yılda Sinem Umaş nasıl değişti?

Gelinim Olur Musun programında Ata ile aşk yaşayan Sinem, Ata’nın annesi Semra Hanım’la program bitene kadar anlaşamamıştır. Semra Hanım oğlu Ata’ya , Sinem’i gelin olarak uygun bulmadığını defalarca söylemiştir. Hatta bu olay çok büyümüş 10 yıl önce ülkenin gündemi haline gelmişti.

Yarışmayı Sinem kazanmış fakat Semra Hanım’ın baskılarına dayanamayarak Ata ile ayrılmak zorunda kalmıştır. Yarışma sonrası Semra Hanım oğlu Ata kullandığı bir ilaç yüzünden bir otel odasında ölü bulunmuştur.
Gelinim Olur Musun yarışma programından sonra uzun süre ekranlarda olmayan Sinem, zamanla unutuldu.. Fakat şimdi ekranlara tekrar dönecek

SİNEM UMAŞ KİMDİR?

Sinem Umaş kimdir dediğimizde herkesin aklına mutlaka “Gelinim Olur Musun” adlı yarışma programında kaynana Semra ile sürekli tartışan kızı tanıdığınızı sizde hatırlayacaksınız.

1984 yılında doğan Sinem Umaş, şu an 30 yaşında. Gelinim Olur Musun yarışmasına katılırken anne ve babası birbirinden ayrılmıştı ve Açık Öğretim Lisesi’nde okuyordu. Annesi ayrıldıktan sonra yurt dışına giderek farklı bir kişiyle evlenmişti. Sinem, sevdiği bir kişi bulup, evlenerek Türkiye’de kalmak için bu programa katılmıştı.

SİNEM UMAŞ EVLENDİ Mİ ?

Sinem Umaş şu an Trabzonspor’da top koşturan futbolcu Bahadır Davran ile birlikte. Aşklarını saklamayan ikili sosyal medya üzerinden sürekli fotoğraf paylaşarak mutluluklarını herkesle paylaşıyor. Bahadır Davran’la mutlu bir beraberliği olan Sinem Umaş sonunda aradığı mutluluğu bulmuşa benziyor.
İŞTE BENİM SİTİLİM YARIŞMASI SİNEM UMAŞ
Ekranlara yabancı olmayan Sinem Umaş, 10 yıl sonra paylaştığı fotoğraflarla tekrar gündeme geldi. Yaşadığı büyük değişim herkesin dikkatini çekti ve kısa sürede Sosyal Medya’da sıklıkla paylaşılan isim oldu. İşte bu dönemde “İşte Benim Sitilim” yarışmasının yapımcılarının gözünden kaçmadı. 3 Jüriden de onay alan Sinem Umaş İşte Benim Sitilim yarışma programının yeni sezon yarışmacısı oldu.

TV8’de yayınlanan yarışma da artık Sinem Umaş’ı ve büyük değişimini sık sık izleyeceğiz. Eğer Sinem yarışmayı kazanırsa, İstanbul’da bir erkek giyim üzerine bir mağaza çalıştırdığını buna bayan giyimde dahil edeceğini açıkladı. Sinem Umaş’la ilgili tüm gelişmeler için bizi takip edin..

Geri