İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

unut beni ne olur
ben yalanlarla kurulmuş
bir sevgi istemiyorum
anladımki sende yalan dolansın
yalan dolanla bu iş yürümez be aşkım
önce insan ol sonra doğru konuş
ve sonrada beni sev
sevmek ve sevilmekkk
ne güzel bir duygu ama
karşılıksızzz sevmeee aslaaaaa______
juju canımm ellerine sağlık gerçekten sevmek sevilek çook güzell keşke herkes gerçekten sevebilse ben sevdimm ona da sevdi belki ama onun sevgisi ailesine karşı duramayacak kadar ...

AŞK ;

2winnibussi6wm9vdix0.gif

Sabah öperek uyandırmaktır...

arkadaskart16nnxb3.jpg

Aynı dala tutunmaktır kimi zaman...

biketeddys24nf2eevi1.gif

Aynı bisikleti sürmektir, ayağınız yetişmese bile...

birds863hfva8.gif

Eğlenmektir kolkala, omuz omuza...

boyndog1ii0fsqx1.gif

Küçük hediyeler almaktır...

bunnies9zr0ppba7.gif

Ve kimi zaman aynı kalbi paylaşmaktır..

boyndog1ii0fsqx1.gif

Öpmektir onu doyasıya...

Ve bunu söyleyebilmektir...

özlemimsin.

7uq4.jpg

çaresizligimsin

4gedsn8hk3.jpg

yanlızlıgımsın

yalnizliksenfonisihc9em0.jpg

en çocuksu yanımsın

childhoodxn6.jpg

tek dayanagımsın

gözyaşımsın

4wg5.jpg

en güzel gülüşümsün

images

herşeyimsin..

lovebyanndeemarga5zf9pd2.jpg

1zx1mc1.jpg

Pencerenin perdesini havalandıran rüzgar
Denizleri köpük köpük dalgalandıran rüzgar
Gir içeri usul usul
Beni bu dertten kurtar

2zzjbl0.jpg

Yabancısın buralara nerelerden geliyorsun
Otur dinlen baş ucuma belli ki çok yorulmuşsun
Bana esmeyi anlat bana sevmeyi anlat
Bana esmeyi anlat esip geçmeyi anlat

2hmo4jl.jpg

Anlat ki çözülsün dilim
Ben rüzgarım demeliyim
Rüzgarlığı anlat bana
Senin gibi esmeliyim

9knl2t.jpg

SONSUZ AŞKIM SONSUZ YANLIZLIK OLDU…

Bir kere güldür dün, hep ağlattın. Sana yakışıyor mu bu? Seni, deli gibi severken bir gülüşüne canımı feda edecekken, yaptıkların yakışı kalıyor mu? Aynı yolları geçerken, aynı havayı solarken, aynı şehirde yaşarken sen mutluyken başka ellerde, benim mutsuz oluşum yakışı kalıyor mu? Bu şehre söyle… Yabancı bir kız seni benden çok seviyor mu söyle, söyle, söyle ki… Vazgeçeyim bu sevdadan, kalbime gömeyim, susayım hiç konuşmayayım. Ama ki sevmiyorsa söyle, söyle, söyle seni bana geri versin… Seni gerçekten sevecek olan bana geri versin. Ben yine seni gözümden sakınarak sevim…
Soruyorlar seni bana, ismini duyuyorum dört bir yanımda. Kafamın içinde adın kazınıyor, hiç çıkmamak üzere yer edinmeye çalışıyor. Silemem silemiyorum ki ne kadar sileceğim, unutacağım desem de olmaz ki, yapamam cesaretim yok! İsmin yer edinmiş zihnim de ,ihanetinse kalbimde…Gelişini özlüyorum balkonlarda, camlarda, yollarda. Arkadaşım bir elini omzuma atarken sensizliği hissediyorum o an her yerde sen olsan da gene ben sensizim.Neden mi? Çünkü; yanımda sen yoksun, bana sımsıkı sarılmıyorsun, sesini, gözlerini,hiç hissetmediğim içime solumadığım kokun yok! Sen yoksun! Yok! Yok! Yok… Neyleyim o zaman senin var olup benim cehennemimde sensiz dünyayı, belki de cennetim olurdu ne bileyim.Aşkım,Canım,Gülüm,Her şeyim bak her şeyim diyorum, ne olursun duy! Duy sesimi, hisset beni seni sevecek olan benim.Ne olur fazla uzağa gitme!! Yabancılar seni kollayamaz, koruyamaz, seni kaybederler karanlıkların da, yok ederler seni... Bebeğim beni bul! Beni ara! Ben sana uzak değilim, sadece hissetmeni bekliyorum,ben ortaya çıkacağım merak etme. Korkma aşkım ben eller gibi seni karanlıklar da bırakıp gitmem, tek koymam oralarda bir başına, önce o yolları ben geçerim, ışığın olurum, yoldaşın olurum,korurum seni kendimden çok söz veriyorum her şeyim…Her yerdeyim ben soluduğun her yer,aklına gelebilecek her yer seni takip etmekteyim.Hatan çok aşkım, çok yanlış yapıyorsun bebeğim. Ama ama kurtaracağım seni bir işaret bekliyorum senden elini uzat! Kaybolacaksın yoksa büsbütün uzaklaşacaksın benden.AŞKIM! AŞKIM! Acı çekiyorum başkaları yüzünden beni çiğneyip geçiyorsun. Ne olur! Ne olur sun çok kötüyüm. Ben sensizim, ben bende yok oluyorum, sensizliğinde yok oluyorum yardım et! Etki sende kurtul bende bu acıdan, beceremiyorum tek olmuyor,kahretsin ki olmuyor yapamıyorum... Aşkım gitme ne olur bekle! Sensiz olamam tutsak olmuşum resmen sana. Işık diye gördüklerin karanlık bir tuzak, kandırıyorlar sevdalım seni,hissediyorum düşme o tuzağa düşme batacaksın, bu sefer ben bile kurtaramam seni. … Her şeyi göze aldım evet ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Yalvarıyorum aşkım,yalvarıyorum bebeğim gücün varsa sende beni kurtar. Kurtar ki seni kandıranlara, bizi ayıranlara hesap soralım. Tek olmuyor aşkım, hayatım ses ver, bir işaret bir hissetmek gerek lütfen acı çekiyorum sende çekiyorsun belki de ne bileyim ne olur kurtar aşkımızı lütfen…

1 ADIM KAÇTIM DERKEN 10 ADIM YAKLAŞTIM

Senin nasıl aklıma düştüğünü farkedemeden , bağlanmıştım bile sana! Ama gel görki acı gerçek herzaman beynimin içini tırmalıyordu. Ne yapmam gerekliydi , benim yaptığım neydi? Vazgeçmeliydim senden ! Bunu başarmalıydım. Ama ...... Yapamadım İşte. BİR ADIM KAÇTIM DERKEN ON ADIM YAKLAŞTIM. Her gözlerime bakışında bin adım daha... Çıkamaz oldum duygularımın içinden . Doğrular farklı , yüreğim ise farklı şarkılar mırıldanıyordu. Ve şimdi ; Bir hamle daha yapacağım ,seni unutabilmek için. En derin mezarlara gömeceğim seni , çürüteceğim sevgimi... Ama şunuda bilesinki çabalarken bile bir adım daha geliyorum...

BU ŞEHİR SENSİZLİĞE İSYANKAR BAK YİNE YAĞIYOR YAĞMURLU YAŞLAR YİNE MUTSUZLUKLARDA YÜREĞİM HER NEREDEYSEN DÖN GEL GÖNLÜMÜN SAHİBİ ÜŞÜYORUM SENSİZ ÖZLÜYORUM SENLİ GÜNLERİ VE SENLE GÜZEL YAĞMUR SONRASI TOPRAĞIN KOKUSU HADİ DÖN GEL YÜREĞİM DAHA DA ISLANMADAN DÜŞLERİM…

resimblogu_skknv0ae7.gif

"Seni seviyorum" ağır cümledir
Herkese söylenmez...
Bazen yıllarca aranır,
bazen yıllarca beklenir o bir çift söz için.
Dili yakar, dudağı yakar,
bedeni kavurur, lime lime eder.
Velhasıl yürekli işidir.
Bir ömür pahasına bir defa söylenir.
Keşke bana günde bin defa söylemeseydin,
ve sonra her bedene uygun bir hırka gibi
önüne gelene giydirmeseydin...

Geri