İşte Erken Gebelik Belirtileri

E

esra_55

Yeni Üye
Üye
Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

arkadaslar yeniden merhaba.vajinal mukoza renk degişikliği ne demek?bu arada kan testini hala yaptırmadım kesin sonuc için bir kac gun daha bekleyecegim.tesekurler

E

esra_55

Yeni Üye
Üye

selamlar yeniden bugun kan testi yaptırdım ama malesef sonuc negatif :cry_smile: ayrıca az once regli oldum.neyse bi dahaki aya artık kısmetse.allah isteyen bayanlara nasip etsin insallah dualarım sızınle kızlar

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye

Hakkında hayırlısı olsun, herkesin hakkında hayırlısı olsun diyelim :) Allah'tan ümit kesilmez.

vuslat

vuslat

Yeni Üye
Üye

Merhaba arkadaslar , en son yazdigim günden bugüne cok degisiklikler oldu hayatimda ( ama hala hamile degilim) hayirlisi tabii..Neyse konuya döneyim , buraya yaziyorum cünkü belki sizlerde de böle problemler olabilir ... Doktora gittigimde bende ve esimde hersey normal cikti ( tabiii 3 aylik bir kontrol sürci vardi) ve en sonunda doktor laparoskopi istedi kanallar acik mi diye ... 3 hafta önce Laparoskopi oldum kanallarim acikmis ama karin boslugumda 6-7 adet su damlasi seklinde cikolata kisti buldular ( Bu kistler bazi bayanlarda adetde ic bölgeye kan pihtisi atmasiyla olusan kistlermis) bunlarin bazilari gaz salgilar ve gelen spermi öldürür bazilarida kanallara atar ve orayi tikarmis. Bu nun tedavisi laparoskopi ile temizlemek ama kesin cözüm degil cünkü belki birdahaki adetinizde tekrar olusabilir bu durumda da Tüp bebek tedavisi öneriliyor ( en azindan benim durumumda ) biz bu ay denedik bakalim ( kistler alindiktan sonra) adetime 1 hafta var ( bekliyorum) Umarim bilgilendirebilmisimdir ...Hersey gönlünüzce olsun ...

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

inşallah canım olur .. esracım canım senin içinde hayırlısı nasip değilmiş kendini üzme bak bende bekleyenlerdenim

G

Gece_Güzeli

Yeni Üye
Üye
Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

işte kıssadan hisse budur
saol canım olsun buda bi yöntem eskiden ultrason mu varmış

logicaldream

logicaldream

Üye
Üye

merhaba kızlar,
bende 3 aylık hamileyim.bu ikinci hamileliğim ilki boş gebelikti. Ama her ikisinde de belirtileri bir haft öncesinden hissetmeye başladım hatta kimse inanmadı önce psikolojik bile dediler :) Karnımda adet öncesi gibi ağrılar vardı,acayip acıkıyodum ama yedikten sonra da yediklerimden midem bulanıyodu nasıl yedim ben bunları diye. Bi de kokulara karşı acayip hassaslaştım. Mutfakta durmak işkence gibiydi, parfüm kokularından kolonya kokularında nefret ediyodum. Bi de uyku.. Benim uykum çok hafiftir normalde ama başımı yastığa koymadan uyuyodum hemde çokk derin bi uyku. Umarım bunlar size yardımcı olur.Sevgiyle kalın...

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

sen anlamışın bana da oluyodu nerdeyse her ay :haha: ama her seferinde hüsarn tabiki allah kucağına almayı nasip eder inşallah kendine iyi bak canım

vuslat

vuslat

Yeni Üye
Üye

Merhaba arkadaslar walla en son adetim 16 ekim ve gecen hafta bogazimdan gögüslere kadar inen bir yanma yasadim ama disardan elledigimde hicbirsey yok ama icten alev alev yaniyordum sanki güneste V yakali bisey giymisimde sadece orasi yanmis gibi.Ve ve ve Hemoroid kanamasi yasadim hicbisey yokken ortada tam 3 gün..Aksamlari uyuyamadim ..Sonra buna takiben bel agrisi ve ksaik kramplari mide bulantisi ara ara ve acaip mide yanmasi basladi ...Ve bugün sol tarafima giren kramplar agzimda tükürük salgisi artmasi , bi üsüme bi yanma ve geceleri sucuklu yumurta hayallleriyle uyanip yemek yemeler basladiKabizlik bu arada beni öldürüyor .... ve olasi adetime tam 5 gün kaldi ...Etrafimdakiler bu kesin hamilelik diyor sadece annem ( oda üzülmiim diye herhalde) psikolojik olabilir diyor ..( canim benim ya) En yakin zamanda size haber vericem test yapar yapmaz . Hersey gönlünüzce olsun

vuslat

vuslat

Yeni Üye
Üye

CHATLAK' Alıntı:
Hadi bakalım vuslatcım allah gönlüne göre versin canım....
Sagol canim .. bekliyorum bakalim payzar günü test yapicam ...Hayirlisi olsun tabiii ama dualarinizi bekliyorum ...Sizlerle birlikte olmak ve bu sevinci paylasmak icin sabirsizlaniyorum tam 1,5 senden beri bekliyorum ...Allah herkeze hayirli saglikli ve bakabilecegi kadar cocuk nasib etsin.

*jellibon*

*jellibon*

Daimi Üye
Üye

vuslatçım allah gönlüne göre versin canım inşallah hayırlı haberlerinizi alırız bu arada dikkat edin kendinize yanlış bişi yapmayın ağır falan kaldırmayın

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye

Vuslatcım güzel haberlerini ver bizlere inşallah, dualarımız seninle canım benim...

vuslat

vuslat

Yeni Üye
Üye

HEpinize tek tek cok ama cok tesekkürler ... az kaldı bakalım ama o saydıgım tüm belirtiler kayboldu ...Hayırlısı ama olmazsada yapılacak bişey yok hersey Allahtan vardır bir bildiği diyorum ...( Buda benim tesellim) Olmazsa şayet Aralıkda türkiye ye gidecem kısmetse dönüştede tüp bebek tedavisine başlıycaz...Ama herseyden önce iyiki varsınız ... yanlız olmadıgımı bilmek ve sizlerle iyi kötü herseyi paylasabilmek en güzeli...Bana acaip destek oluyorsunuz cevaplarınızı gördükçe moralim düzeliyor...HEpinize tekrar ve tekrar kocaman teşekkürler ..Nemesis, Chatlak ve Jellibon...Buralardan yani Alamanyalardan :) herhangi bişey öğrenmemi yada arastırmamı yada ne biliim işte her ne olursa haber vermeniz yeterli elimden geleni yapmaya çalışırım ...Hepinizi öpüyorum ..Mutlu sağlıklı günler hepinize

vuslat

vuslat

Yeni Üye
Üye

ARkadaslaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr...Test yaptim biraz önce HAMILEYIM:)))))))))))))))Allahim cok mutluyum ilk size söylüyorum :))) Doktordan randevu alicam hemen yarin ve insallah oradada cikar ...Allahim herkeze bu duyguyu yasamak nasibetsin ...Hepinizi cok ama cok ama cok seviyorum...

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye

vuslat' Alıntı:
ARkadaslaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr...Test yaptim biraz önce HAMILEYIM:)))))))))))))))Allahim cok mutluyum ilk size söylüyorum :))) Doktordan randevu alicam hemen yarin ve insallah oradada cikar ...Allahim herkeze bu duyguyu yasamak nasibetsin ...Hepinizi cok ama cok ama cok seviyorum...
Bu güzel habere gerçekten çok sevindim canım benim, Allah hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin şimdiden. Herşey gönlüne göre olsun, sana ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bugün de uzun süreden beri ilk kez girdim siteye ve ilk baktığım yerlerden biri burasıydı, merak etmiştim seni :) Tebrik ederim canım.

O

oknlyl

Yeni Üye
Üye

benin belirtilerimde karın ağrısı, ayak üşümesi, gaz sorunu,geceleri uykudan uyanıp kendime kıymalı yumurta falan yapıp yiyordum :) gerçi bunu halen yapıyorum bu gidişle 100 kilo falan olurum heralde:)fırsat bulduğum her zamanı uyuyarak geçiriyordum.bunlar ilk belirtilerdi hamile olduğumu bilmeden öncekiler.hamileliğimin 1. ayından başlayarak bu aya kadar olan belirtilerii yazsam oooooo.:)