Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Sacma sapan bi sebebten dolayi birbirimize girdik. Konusturmuyo bile beni. Soyleyecegini soyluyo, sonra da morelim bozulunca agliyorum diye, bana kiziyo. Offffffff Sikildim artik. Hiç umrunda bile degilim sanki, içerde oturmus tv seyrediyo sinir, yemegimi de yemedi, bana tavir yapiyo, benim ona tavir yapmam gerekirken o bana yapiyo. Aglamak dan gozlerim sisti
Canim msjini gordum cok uzuldum.. esine soyle eger o senin boyle moralini bozarsa covuk olmaz... uzulme emin ol hepimizin evliliginde sorun oluyor.. boyle sinirlenip uzulme onada soyle eger hamileysem bebegimizi simdiden uzdun birakir gider benxe olsam bende tutunmam giderim.de.

Sacma sapan bi sebebten dolayi birbirimize girdik. Konusturmuyo bile beni. Soyleyecegini soyluyo, sonra da morelim bozulunca agliyorum diye, bana kiziyo. Offffffff Sikildim artik. Hiç umrunda bile degilim sanki, içerde oturmus tv seyrediyo sinir, yemegimi de yemedi, bana tavir yapiyo, benim ona tavir yapmam gerekirken o bana yapiyo. Aglamak dan gozlerim sisti
Canim msjini gordum cok uzuldum.. esine soyle eger o senin boyle moralini bozarsa covuk olmaz... uzulme emin ol hepimizin evliliginde sorun oluyor.. boyle sinirlenip uzulme onada soyle eger hamileysem bebegimizi simdiden uzdun birakir gider benxe olsam bende tutunmam giderim.de.

Tamamen sacmaliyolar, cogu dr bilmiyo bile bu hastaligi, sonra da bilmedikleri halde ahkam kesiyorlar !
Bana guvenebilirsin ! Bu konuda asla bilmeden konusmam ! Çünkü en iyi ben bilirim bu hastaligi ! 19 yasima kadar tedavi siz yasadim çünku burda teshis koyamadilar ! Ama ben sonradan arastirdim hastaligini herseyini, ve kendini bu hastaliga adamiş profesor sr lar buldum, adam lar her ay paris de conferans veriyorlar. Rdv aldim ve Ona gittim. Adamla iki saat konustuk. Adam bana, gonul rahatligi ile evlenip cocuk yapabilirsin dedi, ilacini her gün ayni saatte ayni duzenlikte aldigin surece hiç birsey den korkmana gerek yok dedi. Eger iylesmek istiyorsan, once beyninde hastaliginla barisman gerek, hasta oldugunu kabul et ve vucudunu dinle, ve Ona zarar veren seylerden kendini koru dedi.
Bende yillardir dikkat ettigim bisey vardi, dr à onuda soyledim, cola ictigim zaman yanlarimda omuzlarimda hemen o gün agrilarim olurdu sancim cogalirdi, dr terk edebulirsen terk et ve bak bakalim agrilar devam edecek mi dedi. Ben cola yi terk ettim, ve sik sik geçirdiğim sancılar azaldi ilk basta ve simdi de yok oldu. Tam on yildir kola icmiyorum. Ilacimi hic ama hiç aksatmiyorum ve nobetlerim nerdeyse yok oldu, artik ayda uç defa degil de, uç yilda iki defa nobet geciriyorum, oda uç gün bile surmuyo. cocukken cok zorluk cok aci cektim ama Simdi sukurler olsun cok iyiyim sadece yorgunluk hissinden kurtulamiyorym o kadar.
gecmis olsun canim bu hastalik ne?

Elıf keske bende senın gıbı ola bılseydım su ann gene atak gecırıyorum ve acayıp bı derecede agrım var gunde 4 tane ılacımı ragmen ataklarım baya artı bılmıyorum ne yapacagım allahım doyorum bazzen su canım mı alsın dayanamoyom artı vallaha bıllla bu agrılarım cok canımı acıtıyo
kizlar bunlari okudukca uzuldum.. anlamiyprum nasil sizi sucluyor. ALLAHIMA bin sukur bizde boyle durum yok hatta cocugumuz olmazsa ozaman cocuk aliriz diyo Allah razi olsun
Ne ben onu sucluyom.ne o beni.
hatta benim.esim.vucut gelistirme ilaci almisti ondan hormonlari 6 ayda duzelcek bikere bile onu suclamadimm.
moral bozuk olurda bebek olmaz oyuzden bunu stres yapmamsliyiz

Geri