Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba , gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlar + Mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapabilirsiniz.

Tsk ederim son bisy daha sorucaktim yerlesme kani dedigimiz sey her kadinda mutlaka gorulen biseymidir herkesden o acik renkli hafif kanama gelir mi yani gelmeyenler hamile degil diyebilirmjyiz

Arkadaslar bi arkadasim icin soruyorum busefer normalde onunda adet gunun dun mus subat 6 olmasi gerekn olmamis sanirim erken gebelik testleri varmis 6gun oncesinden yapilabilen simdi alip yapma sonuc nekadar dogru cikar sizce

Merhaba , erken gebelik kitleri bozuk değil ise %99 doğru sonuç verir. Fakat geç döllenme gibi durumlarda diğer testler gibi oda negatif sonuç vericektir.Bu yüzden size tavsiyem beklenen menste gecikme olunca test yapılmasıdır.

Merhaba kızlar, yeni üye oldum. Sayfa harika gerçekten. aylık evliyim ilk 3 ay ilaçla korundum, 4. ay eşim korundu iki aydır korunmuyoruz. Takibimi cep telefonlarına indirilen takvim programlarına göre yapıyorum. adetime 8-9 gün var. tahmini yumurtlama tarihimden bu yana mide yanması, halsizlik, arada baş ağrıları belime vuran hafif ağrılar olmaya başladı. midede huzursuzluk ve aşırı gaz var. Göğüslerimde büyüme yok ama hassasiyet var ve arada baş dönmem oluyor. şimdiye kadar çocuk istemiyordum ama bu belirtiler olunca içim kıpır kıpır oldu. çok mu erken hevesleniyorum bilemedim. psikolojik mi acaba? :zonked:

Merhaba,

Üyeliğiniz hayırlı olsun . Öncelikle belirteyim gebelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftası başlıyor. Sizin yakınmalarınızın gebelikle alakası şu aşamada yok. Belirtiler psikolojik yada sindiriminizle alakalı bir durumdan kaynaklanıyor olabilir. Beklenen mensinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Gecikmemin 3.gunune girdim dayanamayip dun erken gebelik testi aldim yaptim negatif cikti sizce bi sansim olabilir mi kan testi yaptirsam . gerci dun esimin arkadasinin karisi doktora gitmis kan testi yaptirmis dusuk yapmisti cunku onceden kont altindaydi negatid cikmis doktor sonrada gel bi ultrasyondan bakim dedim orda gorulmus kese 1 aylik tahmini benimde sansim olurmu acaba negatif ciktiktam sonra bi akil verin n olur

Geri