Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar vajinal ultrasyonla gebelik erkende olsa anlasilir mi

Gebelik en erken usg ile 4-5-6 . haftalarda teyit edilebilir. Bu haftalarda gebelik kesesi görülür. Sorunuza cevap vermek gerekirse, adet gecikmesinden 2-3 hafta sonra vajinal ultrason ile gebelik belli olur. Yumurtlama tarihinizde hamile kalmış iseniz 2 hafta sonunda değil ama 3 hafta sonunda gebelik belli olur.

Gebelik en erken usg ile 4-5-6 . haftalarda teyit edilebilir. Bu haftalarda gebelik kesesi görülür. Sorunuza cevap vermek gerekirse, adet gecikmesinden 2-3 hafta sonra vajinal ultrason ile gebelik belli olur. Yumurtlama tarihinizde hamile kalmış iseniz 2 hafta sonunda değil ama 3 hafta sonunda gebelik belli olur.
Merhaba, 6 aylık evliyim ilk 3 ay doğum kontrol hapı ile korundum, sonra eşim korundu. bu ay korunmadık, artık bebek istiyoruz yaşım 30. Gebelik için doktora ne zaman gitmem uygun olur yani adetliykenmi gideyim bitince mi,

Merhaba,
Yeni evli çiftlerin 1 yılı aşkın düzenli birlikteliğe rağmen çocuk sahibi olamıyorlarsa hekime görünmeleri uygun olur. Mens dönemin de hekime görünmeniz yapılacak tetkit ve muayene açısından önemidir. Kısaca ; Mensliyken hekime görünmeniz gerekir.

Merhaba,
Yeni evli çiftlerin 1 yılı aşkın düzenli birlikteliğe rağmen çocuk sahibi olamıyorlarsa hekime görünmeleri uygun olur. Mens dönemin de hekime görünmeniz yapılacak tetkit ve muayene açısından önemidir. Kısaca ; Mensliyken hekime görünmeniz gerekir.
Çok teşekkür ederim. harika bi forum sitesi keşke daha erken üye olsaydım yaa... :ar4fd:

Merhaba melekler. mensim 3 gün gecikti, kasıkta batma, mide yanması vardı, grip de olunca doktora gittim. gebelik şüphesi var diyince jinekoloğa gönderdiler. bhgc sonucum 67,58 çıktı. doktor gebelik var ama kontrollü bakmamız lazım dedi yarın tekrar test yapacam. çok korkuyorum ama 20 gün önce idrarda kum çıktı birsürü ilaç kullandım röntgen çektim. doktor kese daha görünmediği için sorun yok dedi ama ne olur dua edin bana.

beyza hanım adetim gecikeli 6 gün oldu hcg testi yaptırdım sonuç 58 çıktı doktora gidemedim sizce hamilemiyim?

Selam arkadaşlar benim de adetim 3 gün geçkti normalde byle olmazdi ve su son üç gündür acayip karin altı agrilarim var bel ağrım var ve goguslerde ağrı uclarda ağrı var karın ağrım gidip yine glyo adetmde geckti 3 4 gün acaba hamileyken?

Geri