Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba , belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Bu yanlış ve yanıltıcıdır. Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

15 16 gün kadar önce eşimle cinsel münasebetimiz oldu 2 gğün önce çok az kan geldi sson adetimin üzerinden 2.5 hafta geçti hafta sonu oldugu için test yaptıramadım hamilelik durumu olabilir mi ?
gögüslerimde diken diken batma vee- karnımda agrı var ilk gebeliğimde bu orunları yaşamamıştım o yüzden emin olamıyorum

Merhaba, Belirtiler gebelik lehine görünsede kesin hamilesiniz diyemeyiz. Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak , yanlış ve yanıltıcı olur.Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba beyza hnm bnde enson 16 subatta adet oldum ve erkek arkadasimla 3 martta biseyler yasadik icime bosalmadi ama zevk suyundn korkuyorum camasirimda beyaz bir leke wardi zevk suyu hamile birakir mi? Çok krkuyorum bikacgudr sol kasigimda ve belimde agri war umarim hamile degilimdir adetime suan 7 gün war agrilar 2gun once basladi daha önce hiç böyle olmuyodu adet oncesi ltfn cvp

Merhaba, Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısın dan risktir. Zevk suyu nadide olsa sperm içerebilir. Belirtilere kanmayın yanıltıcı olabiliyor.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

Bende hamileliği bekleyeerdenim adetime beş gün varon gün öncesinden adet sancısı hafif oldu bide gogislerim çok hassaslasti ama sanki su an hassaslığı geçti basım zaten sık sık dönüyor ama Umut lanmak istemiyorum dört aylık evliyim kendimi hamile sanmaktan sıkıldım

Bende hamileliği bekleyeerdenim adetime beş gün varon gün öncesinden adet sancısı hafif oldu bide gogislerim çok hassaslasti ama sanki su an hassaslığı geçti basım zaten sık sık dönüyor ama Umut lanmak istemiyorum dört aylık evliyim kendimi hamile sanmaktan sıkıldım

Merhaba arkadaşlar araniza yeni katıldım konu 2007 de açılmış ve o dönemdeki insanlar şuanda boy boy çocukları vardır rabbim tüm isteyenleri içinde de bana nasip eylesin hayırlı sağlıklı evlat sorum elle muayene testi tarlusal progestan vs gibi ilaç kullanınca nasıl bir fark oluyor bunu merak ediyorum alttan ilaç kullandığım için merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim

Merhaba yarın kadın doğum doktoruna gideceğim , reglime 10 gün var. hamilelik varsa kan testinde belli olur mu. kan testi ilişkiden kaç gün sonra yapılırsa pozitif çıkar bilgilendirebilir misiniz.

Geri