Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhaba,

14 Ağustos'ta adet olmam gerekiyordu olmadım bu gün ayın 21'i
tatildeydim orada test yapmadım. dün pazardı ve eczaneler kapalı olduğu için test yapamadım..
hafif bir tansiyon düşüklüğünden kaynaklı baş dönmesi yaşıyorum ama çok hafif.
birde yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf ve yoğun bir akıntım bu gün başladı.
akşama iş çıkışı test alacağım ama inanılmaz heyecan yaptım

merhaba hanımlar..
ben 14 ağustos tarihinde regli olacaktım ama bu gün 21 Ağustos hala olmadım.
tatilden döndüm ve bu gün iş başı yaptığımdan henüz bir eczaneye gidip test alamadım.
bu gün aynı yumurtlama dönemindeki gibi şeffaf ve yumurta akı kıvamında akıntım var.. çok heyecanlıyım.. bunun dışında çok az bir mide yanması yaşıyorum başkada belirti yok ne dersiniz var mı bir şey... mesainin bitmesini iple çekiyorum hemen gidip test alacağım

Merhaba, gebeliğin ilk bulgusu adet gecikmesidir. Şu an adetiniz de bayağı bir gecikme var . Yalnız her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değilidir. Durumunuzun netlik kazanması açısın dan hcg testi yapmanızı öneriyoruz. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir.

Merhaba, gebeliğin ilk bulgusu adet gecikmesidir. Şu an adetiniz de bayağı bir gecikme var . Yalnız her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değilidir. Durumunuzun netlik kazanması açısın dan hcg testi yapmanızı öneriyoruz. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir.

bilgi için teşekkür ederim....
yukarıda da ben yazmıştım üyelik şifremi bulamadım sonra geldi tekrar çıkmış gibi oldu.. kusura bakmayın..
evet testi bu gün almam şart

Geri