Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

bilgecim cok tesekkur ediyorum bana cevap yazdıgın için kullandıgım ilaç cyclo-progynova doktor bu ilacı verdi ve muhtemelen bu ay hamile kalırsın dedi.umarım hamileyimdir ama seninde dediğin gibi fazla sartlandırmamam gerek kendimi ayrıca suan hamilelik testi yaptırsam cıkmaz dimi kan testini nerde yaptıracam tekrardan cok tesekkur ederim canım hayırlısı olsun hepimiz için ama hamile oldugumu duyar duymaz once sizinle paylasacagım

Esracım, hastanelerde ve/veya özel poli/kliniklerde kan testi yaptırabilirsin. Umarım ki ben de bu belirtiler beklediğin şeyin göstergeleridir. Haber aldığın zaman mutlaka bizimle paylaş. Dualarım seninle, gönlüne göre olsun herşey canım. Sevgilerimle.

arkadaslar yeniden merhaba.vajinal mukoza renk degişikliği ne demek?bu arada kan testini hala yaptırmadım kesin sonuc için bir kac gun daha bekleyecegim.tesekurler

selamlar yeniden bugun kan testi yaptırdım ama malesef sonuc negatif :cry_smile: ayrıca az once regli oldum.neyse bi dahaki aya artık kısmetse.allah isteyen bayanlara nasip etsin insallah dualarım sızınle kızlar

Merhaba arkadaslar , en son yazdigim günden bugüne cok degisiklikler oldu hayatimda ( ama hala hamile degilim) hayirlisi tabii..Neyse konuya döneyim , buraya yaziyorum cünkü belki sizlerde de böle problemler olabilir ... Doktora gittigimde bende ve esimde hersey normal cikti ( tabiii 3 aylik bir kontrol sürci vardi) ve en sonunda doktor laparoskopi istedi kanallar acik mi diye ... 3 hafta önce Laparoskopi oldum kanallarim acikmis ama karin boslugumda 6-7 adet su damlasi seklinde cikolata kisti buldular ( Bu kistler bazi bayanlarda adetde ic bölgeye kan pihtisi atmasiyla olusan kistlermis) bunlarin bazilari gaz salgilar ve gelen spermi öldürür bazilarida kanallara atar ve orayi tikarmis. Bu nun tedavisi laparoskopi ile temizlemek ama kesin cözüm degil cünkü belki birdahaki adetinizde tekrar olusabilir bu durumda da Tüp bebek tedavisi öneriliyor ( en azindan benim durumumda ) biz bu ay denedik bakalim ( kistler alindiktan sonra) adetime 1 hafta var ( bekliyorum) Umarim bilgilendirebilmisimdir ...Hersey gönlünüzce olsun ...

inşallah canım olur .. esracım canım senin içinde hayırlısı nasip değilmiş kendini üzme bak bende bekleyenlerdenim

Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın

merhaba kızlar,
bende 3 aylık hamileyim.bu ikinci hamileliğim ilki boş gebelikti. Ama her ikisinde de belirtileri bir haft öncesinden hissetmeye başladım hatta kimse inanmadı önce psikolojik bile dediler :) Karnımda adet öncesi gibi ağrılar vardı,acayip acıkıyodum ama yedikten sonra da yediklerimden midem bulanıyodu nasıl yedim ben bunları diye. Bi de kokulara karşı acayip hassaslaştım. Mutfakta durmak işkence gibiydi, parfüm kokularından kolonya kokularında nefret ediyodum. Bi de uyku.. Benim uykum çok hafiftir normalde ama başımı yastığa koymadan uyuyodum hemde çokk derin bi uyku. Umarım bunlar size yardımcı olur.Sevgiyle kalın...

Geri