Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

sen anlamışın bana da oluyodu nerdeyse her ay :haha: ama her seferinde hüsarn tabiki allah kucağına almayı nasip eder inşallah kendine iyi bak canım

Merhaba arkadaslar walla en son adetim 16 ekim ve gecen hafta bogazimdan gögüslere kadar inen bir yanma yasadim ama disardan elledigimde hicbirsey yok ama icten alev alev yaniyordum sanki güneste V yakali bisey giymisimde sadece orasi yanmis gibi.Ve ve ve Hemoroid kanamasi yasadim hicbisey yokken ortada tam 3 gün..Aksamlari uyuyamadim ..Sonra buna takiben bel agrisi ve ksaik kramplari mide bulantisi ara ara ve acaip mide yanmasi basladi ...Ve bugün sol tarafima giren kramplar agzimda tükürük salgisi artmasi , bi üsüme bi yanma ve geceleri sucuklu yumurta hayallleriyle uyanip yemek yemeler basladiKabizlik bu arada beni öldürüyor .... ve olasi adetime tam 5 gün kaldi ...Etrafimdakiler bu kesin hamilelik diyor sadece annem ( oda üzülmiim diye herhalde) psikolojik olabilir diyor ..( canim benim ya) En yakin zamanda size haber vericem test yapar yapmaz . Hersey gönlünüzce olsun

Hadi bakalım vuslatcım allah gönlüne göre versin canım....

Hadi bakalım vuslatcım allah gönlüne göre versin canım....
Sagol canim .. bekliyorum bakalim payzar günü test yapicam ...Hayirlisi olsun tabiii ama dualarinizi bekliyorum ...Sizlerle birlikte olmak ve bu sevinci paylasmak icin sabirsizlaniyorum tam 1,5 senden beri bekliyorum ...Allah herkeze hayirli saglikli ve bakabilecegi kadar cocuk nasib etsin.

vuslatçım allah gönlüne göre versin canım inşallah hayırlı haberlerinizi alırız bu arada dikkat edin kendinize yanlış bişi yapmayın ağır falan kaldırmayın

HEpinize tek tek cok ama cok tesekkürler ... az kaldı bakalım ama o saydıgım tüm belirtiler kayboldu ...Hayırlısı ama olmazsada yapılacak bişey yok hersey Allahtan vardır bir bildiği diyorum ...( Buda benim tesellim) Olmazsa şayet Aralıkda türkiye ye gidecem kısmetse dönüştede tüp bebek tedavisine başlıycaz...Ama herseyden önce iyiki varsınız ... yanlız olmadıgımı bilmek ve sizlerle iyi kötü herseyi paylasabilmek en güzeli...Bana acaip destek oluyorsunuz cevaplarınızı gördükçe moralim düzeliyor...HEpinize tekrar ve tekrar kocaman teşekkürler ..Nemesis, Chatlak ve Jellibon...Buralardan yani Alamanyalardan :) herhangi bişey öğrenmemi yada arastırmamı yada ne biliim işte her ne olursa haber vermeniz yeterli elimden geleni yapmaya çalışırım ...Hepinizi öpüyorum ..Mutlu sağlıklı günler hepinize

ARkadaslaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr...Test yaptim biraz önce HAMILEYIM:)))))))))))))))Allahim cok mutluyum ilk size söylüyorum :))) Doktordan randevu alicam hemen yarin ve insallah oradada cikar ...Allahim herkeze bu duyguyu yasamak nasibetsin ...Hepinizi cok ama cok ama cok seviyorum...

Geri