Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Amin amin jelliboncum ...Allah isteyen herkeze nasib etsin insallah ...Inanilmaz bir duyguymus bu ...Tekrar tesekkürler saolun..

ARkadaslaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr...Test yaptim biraz önce HAMILEYIM:)))))))))))))))Allahim cok mutluyum ilk size söylüyorum :))) Doktordan randevu alicam hemen yarin ve insallah oradada cikar ...Allahim herkeze bu duyguyu yasamak nasibetsin ...Hepinizi cok ama cok ama cok seviyorum...

Bu güzel habere gerçekten çok sevindim canım benim, Allah hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin şimdiden. Herşey gönlüne göre olsun, sana ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bugün de uzun süreden beri ilk kez girdim siteye ve ilk baktığım yerlerden biri burasıydı, merak etmiştim seni :) Tebrik ederim canım.

benin belirtilerimde karın ağrısı, ayak üşümesi, gaz sorunu,geceleri uykudan uyanıp kendime kıymalı yumurta falan yapıp yiyordum :) gerçi bunu halen yapıyorum bu gidişle 100 kilo falan olurum heralde:)fırsat bulduğum her zamanı uyuyarak geçiriyordum.bunlar ilk belirtilerdi hamile olduğumu bilmeden öncekiler.hamileliğimin 1. ayından başlayarak bu aya kadar olan belirtilerii yazsam oooooo.:)

Cevap: Ce: Erken Gebelik Belirtileri

:hhh:ben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın
kızlar aranızda bunu deneyen varmı:))) ben bu ay denedim ve sanırım kesinlikle doğruuu:))

Bu güzel habere gerçekten çok sevindim canım benim, Allah hayırlı ve sağlıklı doğumlar nasip etsin şimdiden. Herşey gönlüne göre olsun, sana ne kadar sevindiğimi anlatamam. Bugün de uzun süreden beri ilk kez girdim siteye ve ilk baktığım yerlerden biri burasıydı, merak etmiştim seni :) Tebrik ederim canım.
Nemesis cok tesekkür ederim inanin ailemle paylasmak gibiydi bu haberi sizlerle paylasmak.. Allahim herkezlere nasib etsin beklemenin nedemek oldugunu cok iii biliyorum ...Hepinizi cok ama cok öpüyorum ...:)

canım snein adına çokkkkkkk sevindim RABBİM tamammını erdirsin canım yhaaaa böyle güzel haberler almak bazen çok ii geliyor birbirimizi tanımasakta ii geliyor böyle haberler...tanımasakta melekelrin dünyasında olduğumzu için hepimiz arkadaş ve kardeşizzzz...gözün aydınnn...

397316.jpg
ilk hediyesi bendennnnnnn:)

eee kızlar uzun zamandır boş kaldı burası bu aralar bazı değişiklikler belirtiler gören yokmuuuu

slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende bebiş istiyorum. geçen ay cyclo progynova isimli ilacı kullandım doktor 2 ay kullan dedi ama yan etkileri nedeniyle 2. ay kullanmadım. bu ayda kendimde değişiklikler hissediyorum ama kendimi boşa ümitlendirmekten korkuyorum :( regl günüme daha 3 gün var yaklaşık son bir haftadır göğüslerimde şişlik, kasıklarımda ani iğnelenmeler, karnımın alt kısmında seğrime gibi kasılma gerilme hareketleri, ayaklarım çok üşüyor, belkide psikolojik kendimi halsiz hissediyorum. ne dersiniz bunlar güzel bi haberin belirtileri olabilirmi? test yaptırmak istiyrum ama daha öncekiler gibi hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum diğer taraftanda çok merak ediyorum :(

güllcüm hoşgeldin aramıza inşallah bu belirtiler hayırlı bi haber getirir ama canımcım geçen ay ben daha fazlasını yaşadım olmadı üzülmeni istemem şimdiden kendini şartlandırma düşünme bakalım bekle hemende test yapma ne kdr süredir bekliyosun canım bebiş için

Geri