İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

deneyeceğim umarım işeyarar

Rüyalarımda Harry Potter'ın dünyasına girişyapmak istiyorum, böylece kendi fantazi dünyamda bilinçli olarak yaşayabileceğim sanırım... Umarım yukarıdakiler işe yarar, bilgi için çok çok teşekkürler :)

ben rüya görürken bazen uyanıyorum mesela yatakta saga sola dönüyurm uyandımın bilincinde oluyrm rüyamıda görmeye devam ediyrm ama bir türlü gözlerimi açamyrm bi vakitten sonra açıyorum

:( :(

Nasıl Olucak Bu Denedim Olmuyor Yatmadan Önce Aynen Şöle Tekrar Ediyorum Eğer Yardımcı Olana Şimdiden Teşşekürler.

1-Rüyalarinizi kontrol etmenin bir yöntemi, uykuya dalmadan önce 10/20 defa sürekli olarak "rüyada miyim" veya " rüyami görüyorum" sorusunu sormaktir. Bilinçli olarak sürekli tekrarlanan soru dogal olarak bilinçalti durumundaki rüyamiz ile birlesecek, rüyamizda kendi kendimize sürekli ayni soruyu sorarak olaylarin, konumun , içinde oldugumuz durumun daha bilinçli bir sekilde farkina varmamizi saglayacaktir.

Bana Nasıl Yapılcağını Anlatabilirmisiniz...

ben iki gündür acaba hamilemiyim diye düşünürken yine bu iki gündür testlerin hep pozitif çıktığını görüyorum :D rüyası bile güzel

evet mesela ben kabus görürken gözümü sıkıca kapatıp açıyorum ve uyanıyorum. Bazen rüya oldugunu anlamıyorum (pencereden aşşagı atlıyorum 4. kattan ölmüyorum ama yinede anlamıyorum :D) ama bazen anladıgımdada çapkınlık peşine düşüyorum (anlarsınız :D) bazende şu rüyaya geçmek istiyorum diye düşünerek istedigim rüyaya geçiyorum. bazen saçma oluyor bu rüyalar. yada saga sola gidiyorum hiç birşey yapamıyorum .:s Rüya oldugunu anlayıp eğlenceli birşeyler yapmaya çalıştıgımda hemen uyanıyorum :s

bu bilinçaltı işte bende yatmadan önce görmek istedğimi düşünüyorum ve uyuduktan sonra rüyamda görüyorum.. bide ben bişey duydum mesela rüyanda eski sevgilini gördüğünde onun seni özlediğini gösterirmiş ne kadr dogru bilemiyorum tuhf ama gerceklerde okumustum..

istedigim rüyayı nasıl görebilirim kendimi filimlerde oyuncu olarak görmek istiyorum mümkünmü

Geri