İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

Bende ölen arkadaşımı görmek istedim ama hiç göremedim hep dua ettim ama olmadı :(

Aslında senelerdir bu rüya konusuyla ve bazı parapsikolojik konularda merakım gereği bazı araştırmalar ve denemelerde bulundum. En son bir rüya deneyim oldu ve tarifte zorlanacağım bazı duygu durumları yaşadım bana büyük mutluluk verdi doğrusu. Bunu burdaki tekniklerde dahil kendi geliştirdiğim bazı tekniklerle yaptım.

Tamam ben de bu gece deneyecem sonucu yazarım artıh :rolleyes: ama benim üzerimde bunun işe yarayacağını sanmıyorum :( neyse ama harbi işe yararsa düşünsenize istediğiniz her şeyi rüyalarınızda elde edebiliyosunuz hehe :dance:

Arkadaşlar Bu Benim Her Zaman Yaptığım Şey Bi İnsan Rüyada olduğunu anlayınca ne isterse anında oluyor mesela ben hep uçmak isterim bunu düşünürüm ve rüyamda zıplayınca uçmaya başlarım sonra bi arkadaşımı yanımda olmasını istiyorum ve Anında Yanımda oluyor bu çok Kolay Sadece Rüya Olduğunu Hatırlayın

Bugün gördüğüm rüyanın etkisiyle googlede bu armayaı yaptım ve okudum elinize sağlık çok saolun gördüğüm rüya ise size sacma geleck ama. anlatayım ;

alacakaranlık filminin etkisinde kalmıştım kaç gündür ve dün gece gördm bela yı kurtarıodum bende vampir olmuştum ve ucma yeteneğim vardı çok güzel bela ile konuşuodm ama o benle konusmadı ama :( sonra alice yi gördm tam ondan yardım isteyecektim babam odama girdi ve uyandım sonra kaldığım yerden devam edeyim dedim bidaa yattım tam daldım yine gördm busefer annem uyandırdı hala etkisindeyim ne güzel rüyaydı of offf.

arkadaslar bu olaya ruya da dirilme denıyor bunu yapmak bır yandan kolay bır yandan zor kolay yolu atıyorum saat 9 da uyuyorsanız 12 de uyuyun ozm ruyanızı daha bılınçlı sekılde gorursunuz ve bunlara gerek yok ruyadamıyım acaba demeyın hem ruyada ucmak bı şeyı değiştirmez anlamak ıcın kafanızdan bı bına yapın ve ustunden atlayın o zaman uykuda dırılırsınız ruyalar da kendımızı her acıdan göruyoruz ruyada dirilmede gerçek hayat nasılsa etrafı nasıl göruyorsanız aynı sekılde ruyada kendınızı bılmediğiniz yerde bulursunuz ama kendı tasarladığınız yerde takıla bilirsiniz sadece uymadan once yarım saat dusunun bır harıta yapın uyduğunuzda kendınızı ıstediğiniz yerde bulursunuz :28:

Geri