İstediğiniz Rüyayı görmeniz mümkündür.

Am q ben anlıyorum bazen kontrol ediyom kactım zaman duruyom ne olcak diye bekliyom D: sonra aniden uyanıyom nie kalktm lan ben diyom :d tekrar devam etmeye calışıyom .d olmuyor :D veya konuyu unutym nerde kalmıştık mq :D

ben rüya göremiyorum 3 aydır birde ben uyurken hiç bir şey hissetmiyorum yanımda bir bomba patlasa bile hissetmiyorum birşey :18: :haydi:

Biraz önce gördüğüm rüyanın etkisiyle hemen bu konuyu araştırdım ve bu yazı karşıma çıktı çok teşekkür ederim deyeneceğim gerçekten o rüyayı tekrar görmek istiyorum .Gece uykuları daha güzel ve bilinçli rüyalar görmemizi sağlıyor ben genellikle sabahlardım ve bugün gece 1 gibi yattım bu saatlerde yatınca güzel rüyalar görülüyor

Arkadaşlar bende uyandığımda ve yattığımda kaldığım rüyama devam edebiliyorum. Ama çok tuhaf bir rüya gördüm. Bir erkek vardı. Ama o erkek bana çok yakındı. Sanki gerçek hayatta da çok yakınız gibi. 2 Gün geçti ama aklım hala o erkek te rüyamda onu görmek istiyorum. Tekrardan görmek istiyorum. Aklımdan çıkmıyor. İsmini bile bilmeme rağmen... Bilmem sanki o erkek benim için önemli. Biliyorum hepsi rüya ama... Ahh onu tekrardan görmek istiyorum.
Yakında derken hakketende yakın. Sanki önceden tanışmışız gibi. Yada hafızamı silmişler gibi. Ama tipini de birisine benzetiyorum. Yani çok tanıdık bir yüzü var...

teşekürler çok iyi bi konu ben rüyada olduğumu anlıyorum inşalah kontrolde ediceğim.

Alacakanlik filiminde bella oldum ama edwart beni sevmiyordu bende jakip dedim ki kurt ol gezelim dedim sonra uyandim cok guzel ruyaydi :( ☺️ bide eger ruyanin devamini eger gorduysen musaj at lutfen

MUSA BENDE RÜYAMDA BELLA OLMUŞTUM EDWARDLA GİZLİ BULUŞUYODUK AAMA NEDEN GİZLİ BULUŞTUĞUMUZU ANLAMADIM AİLEM GERÇEKTE İZİN VERİR NORMALDE o_OAAMA ÇOK GÜZEEL RÜYYAYDI:huhe::tekno:

Geri