Işteeee......asyamin odasi

• Konbuyu başlatan tatlı cadım
$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
Ayyy canım benim maşallah ne kadar güzel bi oda yapmışsınız prensese....

İnşallah tüm ömrü boyunca hayatındaki herşey böylesine güzel ve mükemmel olur....

Young bride

Young bride

Banned
Çok güzel ya Allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inş.

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
$ul€' Alıntı:
Ayyy canım benim maşallah ne kadar güzel bi oda yapmışsınız prensese....

İnşallah tüm ömrü boyunca hayatındaki herşey böylesine güzel ve mükemmel olur....
sagol sulecım ınsallahhhh.....

Tuqc€_' Alıntı:
Çok güzel ya Allah sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin inş.
ınsallah sagol tugce.....

benimm ben

benimm ben

Yeni Üye
Üye
hepsi çok güzel.umarım sağlıkla iyi günlerde kullanırsınz

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Oyyy kurban olurum yaa ne kadar güzel bi oda canım çekti güle güle kullansın bebeişimiz.

Ayrıca resimlerini düzenledim tatlım.:)

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
HaYaL' Alıntı:
Oyyy kurban olurum yaa ne kadar güzel bi oda canım çekti güle güle kullansın bebeişimiz.

Ayrıca resimlerini düzenledim tatlım.:)
canım cok sagol....resımler ıcınde süpersın dıyorum tesekkur ederım:)

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
allahım çok şeker olmuş yaaa:deli:

canım benim huzurla mutlulukla geçsin bu odada günleriniz
tamda prensese yakışır şekilde olmuş:)

zuzumm_

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
çok tatlı olmuş allah içinde huzurla sıhhatle geçirmenizi nasip etsin

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar,

Odanın dizaynı herşeyiyle on numara, istedik ki bunu diğer meleklerimiz ve ziyaretçilerimizde görsün. Bu bağlamda resimleriniz GALERİ BÖLÜMÜMÜZE açıklamaları ile eklenmiştir.

Allah tamamına erdirsin. Hayırlı bir evlat olması dileklerimizle...

melekannee

melekannee

Yeni Üye
Üye
ay ay ayy pembişleri ne kadar güzel Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin cnm

elmalı kurabiye

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
OY OY NE GÜZEL TATLI BİR ODASI VARMİŞ BEBİŞİNİN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM HAYIRLI OLSUN....... :bebeğim:

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
allahim allahimmmmm bayildim odasinda yatagina yorganina patiklerine üstüne basina herbiseyine :):)
sen hazirliklari bitirmissin ben daha yeni yikadim elbiselerini ütü icin beni bekliyolar :D
rabbim güle güle giydirmeyi güle güle giymeyi nasip etsin insallah cok hosuma gitti asyanin odasi :nazar:

^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
Gule gule kullan canim...Cok guzel olmus odaniz:)))Ozellikde ayakkabi patik bolumune bayildim:D

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:
allahım çok şeker olmuş yaaa:deli:

canım benim huzurla mutlulukla geçsin bu odada günleriniz
tamda prensese yakışır şekilde olmuş:)
zuzumm_' Alıntı:
çok tatlı olmuş allah içinde huzurla sıhhatle geçirmenizi nasip etsin
RefRa' Alıntı:
Çok güzel bi oda olmuş minik asya çok şanslı...:)
melekannee' Alıntı:
ay ay ayy pembişleri ne kadar güzel Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin cnm
elmalı kurabiye' Alıntı:
OY OY NE GÜZEL TATLI BİR ODASI VARMİŞ BEBİŞİNİN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM HAYIRLI OLSUN....... :bebeğim:
ßeLeN' Alıntı:
Çok sekermiş canım ya :)
CaRiZmA' Alıntı:
allahim allahimmmmm bayildim odasinda yatagina yorganina patiklerine üstüne basina herbiseyine :):)
sen hazirliklari bitirmissin ben daha yeni yikadim elbiselerini ütü icin beni bekliyolar :D
rabbim güle güle giydirmeyi güle güle giymeyi nasip etsin insallah cok hosuma gitti asyanin odasi :nazar:
LaLe_' Alıntı:
Gule gule kullan canim...Cok guzel olmus odaniz:)))Ozellikde ayakkabi patik bolumune bayildim:D
kızlarrrr cok tesekkur ederız eksıgımız kalmadı ama ekstra resımlerden sonra ekledıgımız cıcılerımız var,kapı susumuz ve bebek sekerımız var onların resmını de eger fırsat bulup cekebılırsem eklerım...cok sagolun tesekkur ederım.....

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
Merhabalar,

Odanın dizaynı herşeyiyle on numara, istedik ki bunu diğer meleklerimiz ve ziyaretçilerimizde görsün. Bu bağlamda resimleriniz GALERİ BÖLÜMÜMÜZE açıklamaları ile eklenmiştir.

Allah tamamına erdirsin. Hayırlı bir evlat olması dileklerimizle...
tesekkur ederım sadmın.....amın ınsallah....allahım sızede bu sefer kız bebısın mutlulugunu yasatsın ınsallah saglıkla tabıkı....

unforgiven

unforgiven

Üye
Üye
tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım