Işteeee......asyamin odasi

• Konbuyu başlatan tatlı cadım
^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
unforgiven' Alıntı:
tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım
Son haftalarin daha agir olucak ...bence erteleme islerini hazirligini tamamla hemen....Kizin valla anlarsa kuser sana gelmez bak nazlanirhahaha

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
juju' Alıntı:
çok güzel olmuş pembeli kıyafetler harika
tesekkur ederım:)

unforgiven' Alıntı:
tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım
sagol canım....hızlandır derım hazırlıkları en azından ıcın rahat olur...ben bıtırdım hersey hazır tek bebısın gelmesıne kaldı hersey.....bırde ınsan rahat oluyor bıttıgınde en azından eksık olsa bıle ufak seyler oluyor onlarda zaten bır sekılde alınır zaman varken.....ama hız kazandır DOGA hanım gelmeden:)

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
canımmm harika olmuşşş ellerine sağlıkkk bebişin hayatındaki herşey de böyle güzell olur inşallah

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bayıldımm zaten kız bebek hastasıyım böyle pembişlerle dolu bir oda gerçekten beni çok etkiledi hepsi herşeyi çok güzel ve şirin Asya'nın.Rabbim hayırlısıyla en güzel günlerde sağlıkla giymeyi ve kullanmayı nasip etsin canım:)

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Nekadar şirin şeyler pembiş pembiş...Rabbim Minik Asya'nın sağlıklı sıhhatli günlerde giymesini kullanmasını nasip etsin inşallah...

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
*MaWi' Alıntı:
Bayıldımm zaten kız bebek hastasıyım böyle pembişlerle dolu bir oda gerçekten beni çok etkiledi hepsi herşeyi çok güzel ve şirin Asya'nın.Rabbim hayırlısıyla en güzel günlerde sağlıkla giymeyi ve kullanmayı nasip etsin canım:)
tesekkur ederım admınım,ınsallak ıkı böcekten sonra bır tane cıcek nasıp etmıstır allahım.....

PaSikA' Alıntı:
Nekadar şirin şeyler pembiş pembiş...Rabbim Minik Asya'nın sağlıklı sıhhatli günlerde giymesini kullanmasını nasip etsin inşallah...
ınsallah pasıka sagol......

unforgiven

unforgiven

Üye
Üye
valla kız küsecek lale doğru diyon zaten alıngan velet bişey söylüyorum tavır yapıyo hemen:) tatlı cadım 1 haftaya kadar halledicem inşallah bugün gidecektim güya ama diş çıkarıyorum üstüne bide grip oldum kafamı kaldıramıyorum yataktan cumartesi kontrolümüz var hastaneden çıkınca bakıcam artık bu kadar tembellik yeter:)

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
unforgiven' Alıntı:
valla kız küsecek lale doğru diyon zaten alıngan velet bişey söylüyorum tavır yapıyo hemen:) tatlı cadım 1 haftaya kadar halledicem inşallah bugün gidecektim güya ama diş çıkarıyorum üstüne bide grip oldum kafamı kaldıramıyorum yataktan cumartesi kontrolümüz var hastaneden çıkınca bakıcam artık bu kadar tembellik yeter:)
gecmıs olsun canım e tabıkı küser bızım kızlar nazlı bacım:)hadı bakalım kolay gelsınnnnn

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
ayy bende bayıldım ben yatayım orda nooluuurrrrr :D:baby:

hüzün meleği 26

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm çok güzel olmuş odası

*Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs*

Yeni Üye
Üye
Çok güzel tatlı cadım çok begendim melegimizin odasını

M

mrs m.

Daimi Üye
Üye
canımmmm asyacığımın odasına hayran kaldım

tek kelimeyle muhteşem!!!

herşey çok güzel, onların ne kadar da çok eşyası oluyormuş bizzat anladım :)

allah güle güle kullandırmayı nasip etsin inşallah canım.

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
*dilek26*' Alıntı:
allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm çok güzel olmuş odası
sagol canım.....

*Gizemli Kıs*' Alıntı:
Çok güzel tatlı cadım çok begendim melegimizin odasını
sagol gızemcım.....

mrs m.' Alıntı:
canımmmm asyacığımın odasına hayran kaldım

tek kelimeyle muhteşem!!!

herşey çok güzel, onların ne kadar da çok eşyası oluyormuş bizzat anladım :)

allah güle güle kullandırmayı nasip etsin inşallah canım.
tesekkur ederım canımmmmm ınsallahhhh evet daha da ekledık bu resımlerden sonra yenı cıcılerını.....kocaman dolabı doldurdu valla:)

A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
ayy çok güzel olmuş cnm yaa allah uzun ömür sağlık mutluluk nasip etsin cimcimeye güle güle kullansın odasını küçük melek ...:D

B

beklenenbebis

Forum Okuru
gözlerim doldu yaa :( ALLAh banada nasip etsin inşaALLAh dua et olurmu

T

tatlı cadım

Yeni Üye
Üye
beklenenbebis' Alıntı:
gözlerim doldu yaa :( ALLAh banada nasip etsin inşaALLAh dua et olurmu
ınsallahhhh dualarım sızlerle emın ol....
aYYa-MoDa' Alıntı:
ayy çok güzel olmuş cnm yaa allah uzun ömür sağlık mutluluk nasip etsin cimcimeye güle güle kullansın odasını küçük melek ...:D
sagol tatlım.....

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
Oyyy çok güzel Rabbim hayırlısıyla içinde büyümeyi nasip etsin ...