Işteeee......asyamin odasi

tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım

tatlı cadım çok güzel olmuş allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin asyana da sana da... kız bizim bebişe de bi yer açsana odaya bak bak doyamadım valla malum bizde tık yok henüz:) kaldı 3.5 hafta rahat rahat geziyorum hala sanki komşu doğuracak:D tekrar hayırlı olsun canım
Son haftalarin daha agir olucak ...bence erteleme islerini hazirligini tamamla hemen....Kizin valla anlarsa kuser sana gelmez bak nazlanirhahaha

çok güzel olmuş pembeli kıyafetler harika
tesekkur ederım:)

sagol canım....hızlandır derım hazırlıkları en azından ıcın rahat olur...ben bıtırdım hersey hazır tek bebısın gelmesıne kaldı hersey.....bırde ınsan rahat oluyor bıttıgınde en azından eksık olsa bıle ufak seyler oluyor onlarda zaten bır sekılde alınır zaman varken.....ama hız kazandır DOGA hanım gelmeden:)

Bayıldımm zaten kız bebek hastasıyım böyle pembişlerle dolu bir oda gerçekten beni çok etkiledi hepsi herşeyi çok güzel ve şirin Asya'nın.Rabbim hayırlısıyla en güzel günlerde sağlıkla giymeyi ve kullanmayı nasip etsin canım:)

Nekadar şirin şeyler pembiş pembiş...Rabbim Minik Asya'nın sağlıklı sıhhatli günlerde giymesini kullanmasını nasip etsin inşallah...

Bayıldımm zaten kız bebek hastasıyım böyle pembişlerle dolu bir oda gerçekten beni çok etkiledi hepsi herşeyi çok güzel ve şirin Asya'nın.Rabbim hayırlısıyla en güzel günlerde sağlıkla giymeyi ve kullanmayı nasip etsin canım:)
tesekkur ederım admınım,ınsallak ıkı böcekten sonra bır tane cıcek nasıp etmıstır allahım.....

Nekadar şirin şeyler pembiş pembiş...Rabbim Minik Asya'nın sağlıklı sıhhatli günlerde giymesini kullanmasını nasip etsin inşallah...
ınsallah pasıka sagol......

valla kız küsecek lale doğru diyon zaten alıngan velet bişey söylüyorum tavır yapıyo hemen:) tatlı cadım 1 haftaya kadar halledicem inşallah bugün gidecektim güya ama diş çıkarıyorum üstüne bide grip oldum kafamı kaldıramıyorum yataktan cumartesi kontrolümüz var hastaneden çıkınca bakıcam artık bu kadar tembellik yeter:)

Geri