İstenmeyen tüylerden kurtulmak için bitkisel çözüm!

Merhaba arkadaşlar ben denedim anlataym.Aktardan sarı kına alıyorsunuz ve su ile karıştırıyosunuz sora tüy olan bölgese sürüyorsunuz çok az bekletim yıkıyırsunuz.Kökünden almıyor kılları ama jiletle almış gibi de sert olmuo yumuşacık oluyor bacaklarınız.Renk vermiyor ama şunu net söyleyebilirimkii iğrenç bir kokusu varr zor dayanılıyo :) lağım suyundan beter :) Birde tüyleri azaltmıyo yine jiletle alınmış gibi çıkıyo tüyler çıkarken.Ama dedğim gibi ilk aldığınızda yumuşacık oluo kökünden alınmış gibi..

işe yaramamasının nedeni belki yaş kireçle karıştırmamış olmandır..deneyen varsa yazsın lütfen..

merhabalar ablalarım ben 10 yaşımdayımm benim de tüy problemim var ben de hep pcden araştırıyorum buluyorum gidiyoruz annemle almaya pahalı çıkıyor annem almıyor yaa ben her gün ağlıyorumm etek falan giyemiyorum çevremdekilerin yani benim yaşıma yakın olanların çok güzel bacakları varr ya ben ne yapmalıyım bakın mayısa geldik yaz da geldi lütfen bi çare bulun yalvarıyorum sizee

merhaba hanımlar bende bakıyorum bunla hep bir formül var bir değil hatta birden fazla vermemi istermisiniz:nane kürü naneyi önce kıyın daha sonra çiğneyin iyice çiğnedikten sonra suyla yutun ben yaptım birkere iğrenç bir taddı var bidaha uygulamadım ya ben size bişiy sorcam ben 10 yaşındayyım da benimkiler nasıl gidecek söylermiisniz formül warmı

haaa bunun adı yoksa bildiğimiz o pis kokan hamamotu falan mı yani ismi bitkiselleştirilmiş böyle:)))

Sarı kına

sarı kına diğer adı hamam otudur. ilk çağdan beri bilinir. toz şeklindedir gri renkli.az su katarak krem gibi yapın .ne kadar kullanacaksanız okadar yapın ve sürün 2 dk sonra durlayın. fiyatıda ucuzdur. 2 liralık malzemeyi aylarca kullanırsınız.

Geri