İstenmeyen Tüylere Limon TUz Karışım

tüylerrrr

bende denemek istiyorum denemediğim bi bu bi de lazer epilasyon kaldı diğer aklınıza gelecek gelmiyecek ne varsa denedim ama sonuç 0 :pPPPbunu kaç gün kullanacaz tüyler alındıktan sonra sürüp ne kadar belkiyecez bi yerde duymuştum limon tuz karışımı sürüldükten sonra sürülen bölge yıkanmıyacakmış o nasıl olacak :SSS limon+tuz lu mu dolaşacaz :DDDDDve 3 gün sürecekmişsiz hiç yıkamıyacakmışız:pPP doğru mu bu bilgi lütfen acil cvpp bir an önce başlamak istiyorummm;))))

1 nisanda yani bugün denedim ben yüzümde denedim kızlar çok yaktı ama dayandım ya herkez çok faydalı diyor inş. azalır bakalım çok yandım ama inanın bir dahakine yanmayada çarem var ama tekrar sürdüğümde yine yanacak ya elime saç kurutmayı alıcam onu soğuğu açıp tutacam yüzüme :hhh:doğru azltır acıyı yanmayı bugün ellerimle serinlik yaptım yanar ken azaldı yanma bu daha fayda eder bence

bu arada evet kaç gün üst üste sürecez bunu ya pasi bunuda yazsana sürünce kaç saat duracak ben alınca hemen sürdüm 1 saat falan durdu yıkadım

Geri