istihare namazı rüyada diş çıkması

Nurayturan

Yeni Üye
Üye
istihare namazı rüyada diş çıkması
Konustugum kisiyle birbirimiz icin hayirlimiyiz degilmiyiz ogrenmek icin istihare namazi kildim rüyamda ön alt dislerimden biri cikip yerine yenisi cikiyodu ama o yeni diste cikmayi uzun zamandir beklediği icin biraz kirik çatlak gibiydi beyazdi ama çatlak yeri hafif krem beyazi renkteydi sonra bi anda arkadan yirmilik dislerim cikiyodu 2 tane sizce birbirimiz icin hayirlimiyiz degilmiyiz

Rüyada görülen diş pek hayra yorulmuyor genelde. Dişin düşmesi ve yeniden çıkması sıkıntılı günlerin başlamasına işaret ediyor. Yine istihareye yatın bence.

Rüyada görülen diş pek hayra yorulmuyor genelde. Dişin düşmesi ve yeniden çıkması sıkıntılı günlerin başlamasına işaret ediyor. Yine istihareye yatın bence.
Aslında iki gon önce falan bi daha yatmistim o zaman bir tabur dolusu askerle cok üst rütbede olan bi komutan gormustum komutan evimize gelip cay içiyordu aks bizde kalcani söylüyordu ertesi gun bi daha yattim ruyamda cok sey gordum ama sadece bebek vardi onu hatirliyorum

Kardeşim için 3kez istihareye yattim ilki alt azı dişim karsilikli kiriliyo bı sağ birde sol tarafından sol taraftaki içi siyah sağdaki dış ise kırmızı gözüküyor iç kısmı rüyamda bı adama anlatiyorum uzak dursun kardeşin o kişiden diyo ikinci yattığımda da agliyo 3.yattimi hatırlamıyorum

Geri