Istihare ruyamı yorumlarmısınız

Gizemlibahce

Yeni Üye
Üye
Istihare ruyamı yorumlarmısınız
Selamin aleykum oncellikle 3 gece bir kisi icin evlilik adina istihare yaptim ruya gordum ama hatirlamadim dun son kez istihare namazini kilip duami okuyup bu kisi benim icin hayirlimidir diyip uyudum ruyamda 3 farkli ruya gordum
1 calistigim yerdeki patronum ve esi evime geliyordu misafirlige ailemle yasadigim ( patronum bu kisiyi taniyor tanidigi biri)

2)bir arkadasimin annesi pilav yapmayi. Yada baska bir ev isi yapmayi gosteriyordu bak elin yakismiyo boyle boyle yapilir diye

3) yine arkadasim ve ayni annesi arkamdaydi biseyler konusuyolardi guluyorlardi ben durun su namazimi kiliyim diyip onlerinde orda namaz kildim

Yorumlarmisiniz biraz karisik ama

Aleyküm selam kardeşim. Rüyan yusuf peygamberin tabiri ile olsun. Rüyada patron görmek hem iyi hemde değildir. Çoğu zaman yeni iş değiştireceğinize işaret eder. Aynı zamanda geçim sıkıntısına delalet ediyor. Rüyada pilav yapmakta hayırlıdır. Rızkın artmasına işarettir. Ayrıca bolluk ve bereketede işarettir. İstiharede beyaz renk görmek hayırlıdır. Pirinç beyaz olduğu için düşündüğünüz kişi sizin için hayırlı olabilir.Rüyada namaz kılmak ise çok güzel VE HAYIRLIDIR.. Rüyada namaz kılmanız ferah bir hayata, her anlamda sıkıntıların bitmesine, arzu ve isteklerin gerçekleşip mutlu bir ömre de delalet eder.. Bu rüyaya göre evliliği düşündüğünüz kişi sizin için hayırlıdır.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri