İstıharede sarı yön taşı görmek ne demek

I

istirareyeyattim

Forum Okuru
Merhaba arkadaslar ben istihareye yattım ruyamda kaldırımlarda olan görme engelliler için yapılan sarı yön taşlarından gördüm daha sonra kuzenim de yattı istihareye aynı niyet için o da telefon ekranda sarı gibi turuncu gibi bir renk görmüş acaba bunlar ne anlama geliyor

R

rukiyemmm

Forum Okuru
Rüyanız hayır olsun inşallah. Benim bildiğim rüyada sarı renk görmek iyi değildir. Rüyada görülen telefon haberdir, yön taşları uyarıcıdır. Bu rüya sizi uyarıyor. Ne niyetle istihareye yattınız ?

Ş

şirine45

Forum Okuru
Ben erkek arkadasim icin yattım ve duam şu şekildeydi allahım benim için hayırlıysa bu yolda yürümeme yardım et diye dua etmistim açık renkler hayırlı diye biliyorum değil miymis

S

sevimlicadımm

Forum Okuru
Bu bizim Ailede tecrübeyle sabittir. Sarı renk gördüğümüz zaman mutlaka sıkıntı yaşıyoruz. Yada hasta oluyoruz. Birde benim bildiğim istiharede yeşil ve beyaz görmek hayırlı kırmızı ve siyah görmek hayırlı değil. Bu konuda tam olarak bilgi sahibi değilim. Fakat rüyanız uyarıcı bir nitelik taşıyor ( yön taşları ) bu konuda size birilerinin yardımı olacak gibi görünüyor.. Allah rüyanızı hayıra çıkarsın ve hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.