İstikbal'den Harika Banyo Paspasları

İstikbal'den Harika Banyo Paspasları
İstikbal Mobilya her sene mobilyası, tekstil ürünleri, nevresim takımları, uyku seti modelleri, halı modelleri, banyo paspasları, bahçe mobilyası gibi ürünleri ile herkesin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bugün sizlerle banyo paspası modelleri arasında yer alan birçok çeşidi sizlerle paylaşarak İstikbal tercihinde bulunarak nasıl kaliteli paspaslara sahip olabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

İstikbal-Flora-Aria-Krem-Banyo-Paspası.jpg

İstikbal flora aria- krem: Yukarıdaki modeli incelediğiniz zaman estetiksel dal tasarımları ile banyo paspasları ne kadar güzel görünüyor değil mi? Krem renk seviyorsanız bu model tercihiniz olabilir.
istikbal-florya-aria-kahve.jpg

İstikbal flora aria kahve: Kahverengi sevenler dal görünümlerinin en belirgin banyo paspaslarını da banyolarınız için tercih edebilirsiniz.
istikbal-flora-carla-mavi.jpg


İstikbal flora carla mavi: Alttaki ve üstteki carla serisinin modelleri de halı da farklı bir tarz yaratmıştır. Mavi ya da pembe dilediğiniz renkleri seçebilirsiniz. İstikbal mağaza ziyaretinde bulunursanız bu serinin gri ya da kahverengi renk tercihinde de bulunabilirsiniz.
istikbal-flora-carla-pembe-banyo-paspasi-dekorasyon-onerileri-ev-600x338.jpg

İstikbal flora carla pembe:
istikbal-flora-delta-gri.jpg

İstikbal flora delta gri: Krem ve pembe renklerini de tercih edebileceğiniz flora delta serisi de 2015'in en tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.
istikbal-flora-viva-krem.jpg

İstikbal flora viva krem: Viva serisinde krem, pembe ve kahve tonlarından yararlanabileceksiniz. Alacağınız bu halılar ile banyolarınızda şıklık elde edebilirsiniz. Flora viva, flora delta, flora carla, flora aria serileri arasından tercihte bulunduğunuz zaman 138,00 TL ödeme yaparak ürünü elde edebilirsiniz.
134-mavi.jpg

İstikbal flora scala mavi:Bu seride polyester tipi halıdan faydalanarak banyo dekore etmiş olabileceksiniz. Ayrıca scala serisinde fiyat 48,60 TL gibi bir fiyattır. İster taşlı iter labirent yollu görünüme hakim modeller arasından tercih yapın her iki modellde de bence banyolarınızda değişimi hissedebilirsiniz. İyi seçimler dilerim:)
istikbal-hali-banyo-paspas-131-pembe.jpg

İstikbal flora scala pembe:
istikbal-hali-banyo-paspas-132-yeslil.jpg

İstikbal flora scala yeşil:
istikbal-hali-banyo-paspas-133-mavi.jpg

İstikbal flora scala mavi:
istikbal-hali-banyo-paspas-134-fusya.jpg

İstikbal flora scala fuşya:
istikbal-hali-banyo-paspas-134-sari.jpg

İstikbal flora scala sarı:
istikbal-hali-banyo-paspas-134-somon.jpg

İstikbal flora scala somon:
 
Üst