işyerinde nasıl şık olabilirim?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
işyerinde nasıl şık olabilirim?
Arkadaşlar, çalışıyorum ve hergün ne giyeceğim derdi beni çok bunaltıyor artık. Hem şık hem zarif olmak için işyerinde ne giyebilirim?Nasıl şık olabilirim?

İşyerinde şık olmak için bayanlar neler yapmalı nelere dikkat etmeli her kadın ister iş yerinde en şık ben olayım bunu yapabilmek için dikkat etmeniz gerekenler neler.Çalışıyorsanız ve evde de sizi bekleyen sorumluluklarınız varsa, her zaman bakımlı görünmek fazla zorlayıcı ve zahmetli olabilir. Fakat biliyorsunuz ki, işyeri bahane kabul etmez! Her daim iyi görünmek zorundasınız.

Elinizdekileri iyi değerlendirirseniz hem modayı yakalayabilir hem de geniş bir gardıroba sahip olabilileceğinizi görürsünüz.

Siyah pantolon her zaman durumu kurtarır! Üzerini bir gömlek, şık bir bluz ya da merserize bir kazakla kombinliyebilirsiniz.Yine Kalın kemerler ve kısa hırkalar da siyah pantolon ile kombinleyeceğiniz diğer detaylar.
Etek ve pantolon yada kotlarınızın üzerine giyeceğiniz beyaz gömlek ise hem klasik hem de spor bir görünüm oluşturacaktır. Beyaz gömleği yüksek belli siyah pantolonla ya da kalem eteklerle giyerseniz, sezon modasını da tam kalbinden yakalamış olacaksınız.

Ayakkabılarınız her zaman boyalı ve temiz olmalı mutlaka buna özen gösterin. Fazla topuklu, seksi ve iddialı modellerden kaçının. Ayakkabı alırken kaliteli olmasına dikkat edin ayak sağlığınız için mutlaka ayak yapınıza uygun ayakkabı tercih etmeliisniz.

Geri