İyi ki doğmadın sevgili bebeğim...

gülfem_MG

Aktif Üye
Üye
İyi ki doğmadın sevgili bebeğim...
iyi ki doğmadın benim sevgili bebeğim,Haberin yokken seni öldürdüm! Farkındaydım dışarısı daha zordu,yaşamak daha acı vericiydi... Ben tüm o acıları,zorlukları,kaybedişleri yaşadım bebeğim.Sen bunları tatma istedim.
Ama yine de senden özür dilerim! Sanma ki seni hiç sevmedim ama insanlar seni sevmezse diyeydi tüm kararsızlığım.Engelleri kaldıramazsan altında ezilirsin diye korktum bebeğim ama yine de
seni en çok bunun için sevdim.

Bu kumar masasından kalkamazsın diye korktum bebeğim ama yine de seni en çok bunun için sevdim.
Kimseye emanet edemem hayallerimi diye korktum bebeğim ama yine de seni en çok bunun için sevdim.seni bu sabah... Mutlu olman için pasta yapacaktım.Büyük ihtimalle çilekli severdin sen pastaları annen gibi... Katilin gibi! İnan gerek kalmadı hapis cezasına...
Fazlasıyla özledim özgürlüğümü,sensizce ağladım sessizce...Gecelerce!
Bebeğim? Susma demek isterdim ama ben kestim dilini! Geleceğe gönderilen her mektup sana ithafen! Bağışla beni sevgili bebeğim... Katilini bağışla,olamayan anneni bağışla...
Bağışla beni sevgili bebeğim sade bir şekilde ölecek olan bu kadını bağışla... Bağışla beni! Bağışla bu acizi!

Yine de iyi ki doğmadın sevgili bebeğim!

oncelıkler merhaba yazdıqına üzüldüm hemde cokk fazla anlatamam GEL SANA BENIM HAYAT HIKAYEMI ANLATAYIM cocuklugum tam bır erkek gıbı gectı dovmedıgım kız oglan cocugu kalmıyordu okulun en serseri kızıydım neyyse zamanla genc kız oldum ve benım ailem fakırdi bu arada bır ayakkabı ıstedıgımde 1 hafta bazen 1 ay gecıyorduuuu ammaaaa yınede yemeyıp içmeyıp bana baktılar haaaaaaaaaa bu arada annem bana hamılyken babamın buyuk çok ta olmasa bır akvaryumu vardı japon balıkları falan annemın dogumu yaklastııı.. ve babamın elınde 50 tl bıle yokkkkkkk babam balıkçı dukkanın bırıne gıdıyor balıkları nı satıp annemın dogum masrafını karsılıyorrr neyse benn su anda 19 yasındayım oyle yada boyle annemler bana baktııı sahıp çıktııı her agladıqımda annem babam goz yaslarımı sıldıııı anlıyormusun ben okuu bıraktım okuyamadım ve çalısmaya basladım ve bır erkege aşık oldum o erkek gıbı kız aşk nedır bılmeyen kızzzz sevdık bırbırımızı çok engeller aştık 17 yasımda evlendım 2 yıllık evlıyım veeeeeeeeeeee!!!! bebek istıyoruzzz hmde okadar cok ıstıyorumkı ALLAHIMAAAAA YALVARIYORUM ADETAAAAA DUALR KESILMIYOR BENDEEE ve ne olursam olayım fakırde olsam evsizde olsam kocasızda kalsam o çocugu dogurur bakarımmmmmmmmm evelallah erkek gıbı olurum paşa paşa buyuturum RABBİM ONU SENIN KARNINA KOYMUSSA SENIN ALMAYA HAKKIN YOKTUUU KUSURA BAKMA AMA.. SENIN ICINDE ZOR OLDUGUNU DUSUNUYORUM .... AMA YAPMAMAN GEREKIRDİ NEYSE COKKK YAZDIM KUSURA BAKMA SENI SENLE BIRAKIYORUM :s

bu alıntı sadce aldırmayı dusundugum zamanlar oldu ama aldıramadım gecerlı sebeb olmadıktan sonra kımse cocogunu aldırmaz emın ol ve dogum yaptım dunya tatlısı bır kızım daha oldu ıyıkıde oldu allah sanada verır ınsallah sen genc kızlıgında cekmıssın ama evlendıkten sonrada karmasıklıklar oluyor evlence dert tasa kalmıyor zannetme her ınsanın bın bır derdı var daha cok gencsın bunları anlıyacak yasta bıle dgılsınkı kendını benımyerıme koymaya calısyorsun hee dıyebılırsın sımdı akıl yasta degıl bastadır amam unutma aklı basa yas getırır o yuzden her ınsanın hayat hkayesı farklı elınde olmayan olaylar gelısebılıyor ve onune gecemıyorsun dedım ya aldırmadım bır kızım vardı kara kızım bırde mawiş kardes eklendı cadı kzıma oh ne alal varmı otesı hadı gorusmek uzre

enn guzlını yapmıssın cnmmm bnde evlıyım ama daha cocgm yoookkkk inş olur opuyrum bebeişlerını gozlerındennn:)

Benzer Diğer Konularımız !

Geri