İyiki doğmuşum :) Mersi Aşkitom

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
İyiki doğmuşum :) Mersi Aşkitom
arkadaşlar merhaba;

21 nisan benim doğum günümdü bilenler bilir :D:D
eşim,sevdiğimm aşkım bitanemm bana çok güzel bi süpriz yaptı :D:D

21 nisan günü eşim evde yoktu ben işten geldiğimde benim için küçük bi süpriz hazırlamış. kapıdan girdiğimde küçük kağıtlarla salona kadar beni sevdiğini belirten aşk cümleleri ile bir yol yapmış evdeki aynalara beni sevdiğini yazmış bide çiçek almış. ama ben asıl süprizi cuma akşamına bekliyordum.

cuma akşamı işte akşam edemedim biran önce eve gidipi eşimin bana ne süpriz hazırladığını görmek istiyordum :D:D
akşam eve gittim eşim kapıyı açtı hoşgeldin aşkım falan baktım ortada bişi yok anaaa şaşırdım :D:D sonra bi bebek almış onu getirdi bana sevinir gibi yaptım ama hala başka bişi bekliyorum :D:D yemeğe oturduk ben dolaba bakıyorum acaba pasta dolaptamı diye anaa orada da yok. bide eşim pişkin pişkin sana bişi yapamadım doğum gününde aşkım artık seneye falan dedi. bozuldum tabii,bende moral sıfır. ne dese tersliyorum falan oda ben sinirlendikçe hala üstüme geliyo ama bi taraftanda pişki pişkin gülüyo :D:D
sinirlerim çok bozuldu gittim salona astım yüzümü oturdum eşim geldi bana nie tirip yapıosun çok mu önemli doğum günleri falan demeye başladı. dayanamadım içimden geçenleri söledim ben daha başka şeyler beklerdim beni hayal kırıklığına uğrattın falan verdim veriştirdim çok sinirlendim çünkü vs. ben konuştukça daha çok gülüyo. neyse dedi hadi abimi arayalım ben konuşmak istemiyorum kimseyle dedim ama aradı eltimle konuştu sonra bana verdi telefonu zaten sinirliyim daha çok deli oldum :sinir:

o sırada eşim içeri gitti giderken ışıkları kapadı sonra içeri elinde pasta ile girmezmi :D:D:utan:

çok şaşırdım eltimle tlfonda konuşuyorum ama bir taraftanda gülme krizine girdim :haha: eşim tlfonu aldı elimden eltimin yüzüne kapadı :D:D ayy kendimi tutamadım başladım ağlamayaaaaa:haha: sarıldım eşime oda pis pis gülüyo :D:D dilek tuttum pastamı kestik falan sonra hediyemi getirdi. ben hayvanları çok severim özelliklede kediyi :D:D ama eşim kedi sevmediği için bana muhabbet kuşu almışşş onu görünce sevincimden bi çığlık attım duymanız lazımdı :haha: çok tatlı çok şeker yaaaaaa yerimm ben onu :D:D

işte böle bi süpriz yapmıştı eşim bana o baştaki kızgınlığımdan eser kalmadı tabi :D:D çok mutlu etti canım aşkım benimmmmm:D:D bu arada kuşum daha yavru :D:D

aşkımmmmmmmmmmmmm seniiiiiiiii çokkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmmmmmm

iyiiiiikiiiiiiiiiiiii doğmuşummmmmmmmm ve seniiiiiiiiiiiiin olmuşummmmmmmm :kedi:

mersi aşkitommmmmmmmmmmmm:asskim:

buda pastam ve henüz ismini bulamadığım cücüğüm :D:D

392124db29e96da065.jpg

392124db29eaef2ddc.jpg

392124db29ec54add2.jpg

392124db29ed4258d5.jpg

392124db29ee78b68d.jpg

392124db29ef7cd175.jpg

Ay çok güzel ee tabi adam anlıyo kadından :D neler hoşuna gıdecek:)
tatlım tekrardan doğumgunun kutlu olsun ve ömür boyu eşinle mutluluklar..

wowwwwww asimm eniştemizde çok romantikmiş yahuuu:D:D allah sizi birbirinzden ayırmasınn bir yastıkta kıcatsın çoluk çocuk torun torba sahibi olunnn:D:D tekrardan iyiki doğdun cnaımm

yandan gözüm ilişti koltuklara :D
Hediyeye laf yok asim eşin romantik adammış )
kıymetinizi bilin hacı birbirinizin :D:D

Geri