İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi
iyiki varsın yazıları iyi ki varsın yazıları iyiki aşkım aşkım sözleri ömrüm
Sözler yetmiyor kelimeler kifayetsiz kalıyor sana olan duygularımı anlatmaya...Kara bulutlarla dolu geçen şiddetli fırtına sonrası güneşim ışığımsın sen benim..Aldığım her nefesin sebebi sen,o kocaman sevgi dolu yüreğinle beni sevginle hep ayakta tutan bana güç veren yine sen ...

İyi ki varsın aşkım ,iyi ki seni tanıdım nefesim ,canım ,kanım olan ADAM..
Bana o güzel sevgisini sunan ,sıcacık yüreğini açan ,erkekliğin nasıl birşey olduğunu anlatan
erkeğinde ruhunun olduğunu çıkarsız saf sevgiler sunabildiğini,kadına nasıl değer verildiğini
onun sadece zevklerinin aracı değilde ,yaşamının amacı olduğunu kadına yüreğiyle,gözüyle
özüyle,nasıl hissetire bilinmesi gerktiğini onda gördüm.
O benim Sevdam Ömrümün Son Demi...

Ömrümün Son Demi..

Adı yüreğime kazılı olan,ölünceye kadar bende yaşayacak tek anlamım ,tek nedenim,
yaşam sebebim,üzüntüm,sevincim,kederim,mutluluğum,ağlama larım ,gülmelerim,
kıskançlığım,gerilmelerim,herşeyim..

HERŞEYİM.

Şu kısacık ömürde , bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim..

Ruhuma verdiği tadla gönlüme gömdüğü aşkla bedenimdeki hazla
Ve aşkıma kalemini kırıp verdiği infazla....
O... Benim Sevdam..Ömrümün Son Demi...

Nice yıllara ömrüm seni çok seviyorum..İyiki varsın....İyiki benimsin ... iyiki çocuklarımın babasısın ...Rabbim seni bizim başımızdan eksik etmesin (Amin)

hareketli-ask-resimleri4-6600.gif

dogum-gunu2-3266.gif

Sıcacık yuvamda duran, çocuklarımın annesi, bende seni seviyorum. Sağlıkla, seninle ve çocuklarımla nice güzel günler geçirmeyi, seninle yaşamayı, yaşlanmayı diliyorum. İyi dileklerini yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. İyiki varsınız arkadaşlarım. İyiki varsınız.

:D Yaşlandım be ya :D:D:D

Allah mutluluğunuzu daim etsin...
Mavim duygularını çok güzel anlatmışsın
Sen her şeyin en iyisine layıksın...
Her şey gönlünüzce olsun canım arkadaşım:ağaç:

Pelinim çok saol canım dostum sende iyiki varsın:)Güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canım

Eğer bir evlilikte hiçbir sorun yoksa ben orda işte bir sorun ararım mutlaka ki herşey insanlar içindir arkadaşım mutluluk gözyaşı acı bunlar bizim yaşadığımız insani duygulardan bazılarıdır.Bir evlilikteki en büyük sorunlardan bir tanesi iletişim eksikliğidir aslında eksiklik birazda olsa tamamlandığında çoğu sorunlarda ortadan kalkıyor Hep birşeylerin peşinde koşmadık mı kimisi mutluluk kimisi para kimisi iş güç yani hayat bir koşturmaca bazen manevi duyguları bu koşturma sırasında geri planlara atıyoruz ve gün gelipte geriye dönüp şöyle bir baktığımızda aslında en önemli duyguların maneviyat olduğunu anlıyoruz dilerim sorun ne ise en kısa zamanda çözersiniz ve şunuda söylemeliyimki iletişim kurma adına burda iş ve fedakarlık sanada düşüyorsa asla gocunma gurur meselesi yapma güçlü ol kadınlar fedakar varlıklardır ve bu fedakarlık adına ne gerekiyorsa sonuna kadar yap canım en azından daha sonra keşkelerle yaşamama adına...Tüm mutluluklar ve güzellikler sizlerle olsun

Çok güzel duygularla sevginizi anlatmışsınız Mawi adminim..

Mutluluğunuz daim olsun. Ailenizdeki tüm fertler mutlu ve sağlıklı olsun...

Sevgimizi kızgın olduğumuz anlardada yansıtsak zaten mutluluğumuzu korumuş oluruz.. Şimdiki evlilikler erken çatırdıyor.. Onu tamir etmeye yanaşmaktansa hemen bencillik yapıp karşı taraftan bekliyorlar.. SEvgide bencillik olmaz. Önce tamir eden olalımki eşimiz emeğimizi anlasın...
Bu zamanda, Bir aile 2. çocuğuda büyütmüşse o aileden ben emin olurum...
Sizden de eminim artık.. Siz bu gemiyi yönlendirecek kaptan olmuşsunuz...
İyi seyirler diyorum.. Bu hayat yolculuğunuz hep mutlu geçsin...
Sevgiler
handanca:)

Handan güzel ve içten sözlerin için çok teşekkür ederim canım.Dilerim sende mutlulukların ve sevgilerin en güzeline layık olur ve bunları doyasıya yaşarsın:)

Geri