İyiki varsın...Ömrümün ve kalbimin sahibi

Canlarımmmm bu yüce sevginiz hiçbir zaman eksilmesin siz var oldukça hayat sizlerin önünde eğilsin.

Nice senelere Kadim Dostum gönlünde ne varsa hep onlar olsun
seviyorummmmmm siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

1-8056.jpg

benden farklı bir pasta beklediğinizi biliyordum :D:D:D

çok mutlu olun zaten öylesiniz ömür boyunca sürsün mutluluğunuz evlatlarınızla

İYKİ DOĞDUN SADMİN
nazar+pasta.JPG

Yukarıda okuduğum güzel ve duygu yüklü cümleler karşısında dilerim ki, hayat size her daim mutluluk ve sağlık getirir.

Tekrardan; İyi ki doğdun Sadmincan, nice mutlu ve uzun senelere arkadaşım :)

Teşekkür ederim arkadaşlar iyi niyetleriniz için .Mutlulukların en güzeli sizinle olsun

oyyyyyyyyyyyyyyyyyy sadminin doum günüymüş yav :D:D iyiki doğdun gördünmü kaç yaşında oldun özgürsün kanatlandın durmadın ayaklandın koşup ilerliyosun D::D:D mutlu yıllar sadmin ayrıcada mawim cnm mutluluğunuzun ömur boyu sürmesini dilerim D::D:D

Mawişim; yüreği güzel duygularla dolu tatlı kadın.Ne güzel ifade etmişsin yüreğindeki sevgiyi,taşıdığın aşkı.Allah sevginizi,mutluluğunuzu,beraberliğinizi,aynı duygularla,ebedi daim etsin inş...:)

Sadminim tekrar doğum gününü en içten dileklerimle kutlar,seni seven bu tatlı kadın ve evlatlarınla mutlu,sağlıklı,herşeyin gönlünüzce olacağı hayırlı bir hayat dilerim. :)

Sağolun arkadaşlar güzel temennileriniz için binlerce kez teşekkürler Mislinay beni gerçekten onure ettin düşüncelerinle çok saol canım benim Rabbim herkesin yuvasına huzur sağlık ve mutluluk versin Evlatlarımızın iyi günlerini göstermeyi nasip etsin bizlere(Amin)

Geri