iyiki varsin...

kaymakkoyusu

Üye
Üye
iyiki varsin...
Hayatimin anlami askim iyiki seninle evlenmisim.Yasadigimiz onca zorluklara ragmen beni yari yolda birakmadin.Yeri geldi parasiz kaldik yeri geldi baska bir suru sorun.Bebegimizin olmamasi ve bu ugurda beraberce katlandigimiz onca maddi manevi yuk.Iyiki varsin askim Insallah Bebegimiz gelir ve nesemiz daha da artar.

Hayatimin anlami askim iyiki seninle evlenmisim.Yasadigimiz onca zorluklara ragmen beni yari yolda birakmadin.Yeri geldi parasiz kaldik yeri geldi baska bir suru sorun.Bebegimizin olmamasi ve bu ugurda beraberce katlandigimiz onca maddi manevi yuk.Iyiki varsin askim Insallah Bebegimiz gelir ve nesemiz daha da artar.
Insallah canim insallah cocugun gelir duygulandirdin beni :uhu:beraber bekliyoz bebislerimizi olacak olacak inaniyom bn:)

Insallah arkadaslar iyi dilekleriniz icin hepiniz sagolun Allah kimsenin duzenini bozmasin.Evini cocuksuz nesesiz ve sessiz birakmasin.Rabbim hepimize nasip etsin insallah.5 senelik evliyim ama esimi 10 senedir taniyordum.Lise askiydi bizimkisi.Ne gunler gecirdik bi bilseniz.Simdide bu sinavdan geciyoruz.

Bir insana iyiki ile başlıyan güzel dilek ve temennilerde bulunmak gibi güzel bir olay varmıdır:) Rabbim bu güzel ve huzurla birlikte aşk kokan yuvanıza hayırlısı ile bebişlerde nasip etsin. Mutluluğunuz daim olsun

Geri