İzmirde bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İzmirde bulunan tüp bebek merkezleri adres ve telefonları
izmirde tüp bebek merkezleri izmirdeki tüp bebek merkezleri izmir izmir merkezi
İzmir'de Bulunan Tüp Bebek Merkezleri ve Adresleri:

Asagida bulunan listemizde İzmir ilimizde yeralan tüp bebek merkezleri ve adreslerini gorebilirsiniz.
Ege Üniversitesi Aile Planlama
Telefon: 0232 339 84 84
Adres: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Aile Planlaması ve Tüp Bebek Merkezi Bornova, Izmir
Web sitesi : egetupbebek.com
Özel Irenbe Tüp Bebek Merkezi
Telefon: 0232 464 58 88
Fax: 0232 464 58 89
Adres: Talatpaşa Bulv. 1436 Sok No:6 35220 Alsancak, Izmir
Web sitesi : irenbe.com
Özel Ege Tüp Bebek Merkezi
Telefon: 0232 445 31 45
Fax: 0232 445 42 52
Adres: 1418 Sok. No:10 Kahramanlar, Izmir
Web sitesi : egetupbebek.com.tr

smyrna art tüp bebek merkezi kadın sağlığı dal merkezi

öneriyorum çok ilgililer şey konuyla asla yarı yolda bırakmıyorlar ve güven veriyorlar tel:02324619333 izzmirliler mutlak bir danışın kolaylık ta sağlıyorlar

ben aynı fikirde degilim mayıs ayında orada mikroenjeksiyon yaptırdım doktorla degil hemşirelerle muhatapsınız gebelik testi günündede resmen hastaneden kovalar gibi ısrarla evinize gidin size sonucu biz arayarak bildirecegiz dediler beklemek istedigmiziz söleyince tersce çok beklersiniz dediler açıklamada yapmıyolar bizden sonra gelenlerin kan tahlilleri veriliyodu evet çok bekledik sonunda dr huzuruna lutfedildik kalitesiz yumurta olamadı dendi ama beni transfere çagırırlarken kalitesiz falan demediler bilgi vermediler neyse ya ben hiç memnun kalmadım okadar parada boşa gitti.........

pamucak haklısın işlerı guclerı para 2 kere denedık hersey cok guzel artı(+) yazıyoruz dıyorlar,negatıf cıkıncada neden olmadı dıye soruyoruz bunu bılen dr dunyanın en zengın ı olur dıyorlar boyle cewap olurmu sızce,ayrıca 1500 dolar a pgd yaptırdık o bıle yetmedı...

bende smyrnaya gittim ama allahtan aklım başıma çabuk geldi.1 kez sperm testi yaptırdık orda.kendi yaptıklarına güvenmediler 2 tanede ayrı yerlerden yaptırın dediler.onuda yaptırdık.sonra 1 kez daha burdan yapıcaz dediler onada tamam dedik.5.kezde isteyince kızdık bizde siz kendi testlerinize bile güvenemiyorsunuz dedik ve çıktık.amaçları sırf para almak.ben kimseye tavsiye etmiyorum orayı giderseniz yanılırsınız.memnun kalan arkadaşımada soruyorum burdan sen gerçekten gittinmi oraya ben okadar insanla konuştum bir tek senden duydum oradan memnunum sözünü...ayrıca hiçbir güvende almadım kendilerinden..

katılıyorum naptıklarını bile bilmiyorlar sanki seri üretim yapar gibi herkese aynı tedavi uyguluyorlar tavsiye etmiyorum

arkadaşlar ben smayraya gittim ve hic memnun kalmadm napolyon ne demiş smayrada aynısını söylüyor para para para bu kadar paracı bir hastane görmedim artı siz hastanede doktorla muatap olmuyorsunuz hemşirelerle muatapsızsınız ortaki turgay beye dikkat danolt amca gibi gözleri para bürünmüş..

smayra

arkadaşlar ben smayraya gittim ve hic memnun kalmadm napolyon ne demiş smayrada aynısını söylüyor para para para bu kadar paracı bir hastane görmedim artı siz hastanede doktorla muatap olmuyorsunuz hemşirelerle muatapsızsınız ortaki turgay beye dikkat danolt amca gibi gözleri para bürünmüş..

Arkadaşlar merhaba, yardımınıza ihtiacım var,
Ben gelecek ay İzmire taşınıyorum eşimin işi sebebi ile, bi yaptırmayı düşünüyorduk istanbulda, burada eurofertil adında ünlü bir merkezine gitmeyi düşünüyrduk referansları iyi olduğu için, şimdi izmir için bir araştırma yaptık ve eurofertil izmir şubesini de açmış, oraya gitmeyi düşünüyoruz ama sizin de fikirlerinizi almak istiyorum, siz ne dersiniz önerir misiniz yoksa farklı bir öneriniz olur mu? Teşekkür ederim şimdiden

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri