İzmirde burun ameliyatı yapan en iyi doktor hangisi ?

B

Beril143

Forum Okuru
İzmirde burun ameliyatı yapan en iyi doktor hangisi ?
Arkadaşlar merhaba benim burnum çok kemikli çocukluğumdan beri herkes dalga geçiyor. Yaşım geçti evlenemedim.Özgüven eksikliği yaşıyorum. İzmirde oturuyorum. Acaba izmirde en iyi burun ameliyatı yapan doktor varmı ?

Dr. Cem Karas var canım ben hem burnumu hem gögüslerimi yaptırdım .Sonuç mükemmel hem çok ilgili bir doktor.

merhaba tatlım bende .Haluk Mıdıoğlunda burun ameliyatı oldum.O kadar çok doğal yapıyorki kimse burnumun estetik olduğunu farketmiyor. Sadece herkes sen gittikçe güzelleşiyorsun diyor

ben kombin ameliyat oldum yüz germe burun ve gögüs estetiği . Doktorum reha gençosmanoğlu .Bence reha gençosmanoğlunda estetik olmalısın .Onun üzerine doktor tanımam. Burnum o kadar doğal duruyor ki .BU doktoru keşfettiğim için çok şanslıyım ;)

Kızlarrr ben cemil tugay diyorum başkada bir şey demiyorum. Daha önce estetik burun ameliyatı yaptırdım sonuç hüsran .Psikolojim bozuldu sonra baya bir araştırdım cemil tugayı buldum korkarak gitsemde beni hatalı burun ameliyatından kurtardı..Lütfen burun ameliyatı yapmadan önce doktorunuzu çok iyi araştırın.

burun estetiği yaptırmadan önce çok düşündüm . bir çok kişi yapılan burun ameliyatından memnun kalmamıştı .en az 1 yıl araştırdım ve sonunda ufuk bilkayda karar kıldım. Ve çok iyi seçim yaptığımı düşünüyorum. ufuk bilkayın yaptığı burunlar harika ve nerdeyse ufuk beyde ameliyat olanlardan hiç şikayet duymadım

Ben cenk tokatta ameliyat oldum dekolte giymeye doyamıyorum :) Hem kepçe kulak ameliyatı hemde meme dikleştirme ameliyatı oldum. Sayesinde özgüvenim yerine geldi. Ayrıca o kadar candan ve samimiki .Hastalarıyla çok yakından alakadar oluyor. Yakında tekrar kendimi cenk beyin ellerine teslim edicem :) liposuction yaptırcam .Doktoruma güveniyorum.Ve herkese cenk tokatı öneriyorum :)

Ben cenk tokatta ameliyat oldum dekolte giymeye doyamıyorum :) Hem kepçe kulak ameliyatı hemde meme dikleştirme ameliyatı oldum. Sayesinde özgüvenim yerine geldi. Ayrıca o kadar candan ve samimiki .Hastalarıyla çok yakından alakadar oluyor. Yakında tekrar kendimi cenk beyin ellerine teslim edicem :) liposuction yaptırcam .Doktoruma güveniyorum.Ve herkese cenk tokatı öneriyorum :)

Ecem Selam
Cenk tokat GOGus ameliyati olmayi dusunuyorum ,sen cok memnunmussun ,kac cc takildi ve oncesi Ne kaardi ?
Tesekkurler

Geri