İzmirde en iyi diş polikliniği hangisi ?

A

Arda 22

Forum Okuru
İzmirde en iyi diş polikliniği hangisi ?
Arkadaşlar merhaba, dişlerimle ilgili problem yaşıyorum . İzmir de ikamet ediyorum . Bir çok diş doktoruna gittim ama dişimi mahvettiler tedavi edemediler. Sizden ricam bana izmirde iyi bir diş hekimi önerebilir misiniz ?

Merhaba,

Ağız sağlığı; ağız, diş, diş etleri, dil ve dudakların ve ilişkili yapıların sağlık durumunu ifade eder. Ağız sağlığı genel sağlığın ayrılmaz bir parçasıdır ve iyi ağız sağlığı genel yaşam kalitesi için önemlidir. Ağzınız vücudunuzun sağlığına açılan bir penceredir. Beslenme yetersizliği veya genel enfeksiyon belirtileri gösterebilir. Sistemik hastalıklar, tüm vücudu etkileyen hastalıklar, önce ağız lezyonları veya diğer ağız sorunları yüzünden ortaya çıkabilir. Bu nedenle düzenli olarak yılda 2 defa bir diş hekimine görünmek faydalı olacaktır. Ayrıca ağız hijyeninize dikkat etmelisiniz. Sağlıklı bir yaşam, ağız ve diş sağlığı ile başlar..

İzmir de size önerebileceğimiz diş polikliniği elbetteki var . İmpladent Ağız ve Diş polikliniği . Adres : Yeni girne bulvarı. 1847/ 7 sokak No: 21 (Gürmar karşısı) Su plaza, Karşıyaka -İzmir .

İletişim : 0232 367 67 87

Sağlıklı günler diliyoruz..

İmpladent Ağız ve Diş polikliniğinde bende dişlerimi yaptırdım. Güler yüzlü bir ekip sizi karşılıyor. Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. Özellikle Diş hekimi Özgür can ceylan bey işinin ehli diyebilirim . İki dişme dolgu yaptı çok memnun kaldım .

3 yıldır dişlerimden ne çektiğimi bir Allah birde ben bilirim doktor doktor dolaştım. Dolgu yapıp gönderdiler dolgularım ayakabı vuruyormuş gibi sızlıyordu . Bende İmpladent ağız ve diş polikliniğine gittim aslında niyetim dişlerimi sadece göstermekti korkuyordum yine aynı sıkıntıları yaşarım diye. Poliklinikte hekim veysel bey vardı ''merak etmeyin sizi bu ızdıraptan kurtarıcağız '' dedi ve beni ikna etti. Dişlerimi kontrol etti ve dolgularımı yeniledi . Çok memnun kaldım kesinlikle impladent ağız ve diş sağlığı polikliniğine gitmelisiniz.

Arda bey bende sizin gibi dişlerimden çok çektim. Hangi doktora gittiysem dişimi mahvettiler. Yapılan dolgular 1 yıl dolmadan düştü. Kaplama dişim 1 yıl içinde kaydı. Bende izmirde en iyi diş polikliniği hangisi diye araştırdım eşe dosta sordum. İmpladent ağız ve diş sağlığı polikliniğini önerdiler. Özgür bey dişlerimin durumunu değerlendirdi. Dolgularımı yeniledi inanır mısınız ilk defa dolgu dan sonra rahat rahat bir şeyler yiyip içtim. 4 dolgu yaptı özgür bey. Birde zirkonyum kaplama . Şu an çok iyiyim bir problemle karşılaşmadım . Yakında implantta yaptıracağım özgür beye. Kesinlikle tavsiye ederim kardeşim

Selamlar bende impladent ağız ve diş sağlığı polikliniğinde 12 implant yaptırdım. Birde diş etimin rengini açtılar. Diş etim çok koyuydu şimdi çok güzel artık çekinmeden gülümseye biliyorum . Kimin sayesin de tabiki özgür beyin sayesinde :) O kadar kibar o kadar titiz çalışıyor ki anlatamam. Azat bey veysel bey onlar da dolgularımı yapmıştı . Teşekkürler impladent iyiki varsınız sayenizde artık estetik bir gülüşe kavuştum ;)

Geri