♥ ♥ ♥ Julieт ' in Günlüğü ♥ ♥ ♥

Julieт

Yeni Üye
Üye
♥ ♥ ♥ Julieт ' in Günlüğü ♥ ♥ ♥
16 Ocak 2010 Cumartesi

Bugün benim için her yönden garip bi gündü. Kafam gerçekten çok karışık 2 erkek arasında kaldım ve bu başıma ilk defa geliyor.İkisi de bana çok aşık.Ama ben hangisine aşık olduğumu bilmiyorum Her neyse...

Aşk konusundan daha önemli sorunlarım da var. mesela :ailemle aram çok kötü....

Bi de gelecek hafta cuma karne alacağız. Aslında ilk defa karne gününden korkuyorum.

Kendimi çıkmazda hissediyorum...

:ang:

18 Ocak 2010
Pazartesi

Yavuz ' u çok özledim . Ama onun beni özleyip özlemediğini bilmiyorum ve bu beni deli ediyo. Keşke hep yanımda kalsaydı. Keşke hiç gitmeseydi. Ondan sonra hiç bişi hissedemez oldum. Sevemiyorum ,nefret edemiyorum vb. Tek bildiğim şey onu çok özldeiğim...

Bizim sınıftaki erkeklerden nefret ediyorum.Hepsi çok gıcık çünkü...

Her neyse ama hiçbirini takmıyorum .

05.02.2010

Cuma

Acaip canım sıkılıyo...Sitede dolaşıyım die siteye geldim..Sıkıntım biraz geçti. Zaten bugün deneme modluğa kabul edildim..İnşallah mod olabilirim...Elimden geleni yapıyorum...... :dil:

Öffff köyden döneli 2 gün oldu..Onu göremedim dersanesi varmış....Aslında itiraf ediyim onu görmeyi çok istemiştim..Zaten olmayınca olmuyo..Bizim geldiğimiz günün sabahı onlar geri dönmüşler.....:hasta:

Her neyse kısmet...Ne yapalım....Takdir-i İlahi......Elden bişey gelmiyo öyle olunca..Ama onu görmeyi çok istemiştimmm.......

:ang:

12.02.2010
Cuma

Patlıcam yaaa ...Bizim sınıftaki erkeklerden nefret ediyorum....Çok sulu ve çok yavşaklar....Püffff.....

Ve de derslerim biraz kötü gidiyo.....Offf:hasta:

Yavuz u da özledim...Ama sanırım o beni unuttu............:shootout:

Kendimi çok ezik hissediyorum.....:ang:

Geri