Kabak lifi kesesi kullan varmı??

ben banyomdan kabak lifini hiç eksik etmem eskimiyorda kolay kolay ama selülitlere süper etkili...bilgelokmanhekim den getirtiyorum orada en uygunu

kızlar bende aldm kullandm gerçktn cildi bi kullanmda bile yumuşatyor ve ayrca kıl batıklarna da iyi gelio ama tek başna kıl batıkları için yetrli değil kızlar...

Ben bu yil yaz tatilinde aldim ama daha kullanmak nasip olmadi :D merka ettigim kullandikdan sorna kullanma süresi nekdr yani eskimesi, veya küf feln olusurmu bu liflerde???

cvp:

Ben bu yil yaz tatilinde aldim ama daha kullanmak nasip olmadi :D merka ettigim kullandikdan sorna kullanma süresi nekdr yani eskimesi, veya küf feln olusurmu bu liflerde???

kabak lifi üreticisi olarak kullandıktan sonraki süre yırtılıp kullanılamaz hale gelene kadardır..eğerkii lifi kullandıktan sonra lifte kararma yada buna benzer siyahımsı lekeler olursa onu atın o lifler ithal liftir kararmalar küflenmeler olabiliyor en kaliteli lif bizim yörede (antakya) ve mısır ülkesinde nil nehri kıyısında yetişenidir...

geçen facebook ta tesadüfen rasladım çok ucuza kabak lifleri buldum, oradaki adrese mail attım hemen bana döndüler antakyada üretiliyormuş, hesap nolarına lifin parasını gönderdim bir sonraki gün kargo elime geçti çok güvenilir tavsiye ederim canlarım ayrıca lifler çok güzeldi aktarlarda satılanlardan daha temizdi, üstelik işe yarıyo :)) goglede AZAZİ NATUREL LİF die aratın hemen çıkıyor

selüliteeee iyi geliyo muuu ve ne kadar zamanda geçirirr şimdiden teşekkürleeeerrr :)

Geri