kaç kişi benim gibi düşünce de..

_büşra

Yeni Üye
Üye
kaç kişi benim gibi düşünce de..
bu site beni o kadar rahatlatıyor ki hergün açıp bir form okuyorum ve hep aklıma geliyor sen derdini dert mi sanırsın başkalarının derdini görmedikçe.. gerçekten evliliğimin ikinci haftasında acaba hamilemiyim bebeğim var mı diye başlamıştım ve her ay bekliyordum bir hafta öncesinden testler alıyordum sonra günlerce kendimi dinliyordum belirti var mı acaba diye!.. felan ne kadar kendimi çok fazla hırpalamışım bir baktım altı ay geçmiş burasıyla yeni tanıştım ve kendime dedim ki aslın da hayırlı zamanımız bu altı ay içinde değilmiş beklememiz gerekiyormuş asla ümidimi kesmemeyi öğrendim bana bu site çok şey öğretti gerçekten birbirine destek olan bildiklerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ederim ben bu form sayesinde çok fazla şey öğrendim sizleri çok seviyorum meleklerimm...

Merhaba busra hanım,

Sitemiz için olumlu görüşlerinizden ötürü teşekkür ederiz. Her şey yaradanın lütfu ve sınavıdır. Ve her şey Onun Ol demesine bağlıdır. Bu sitede uzun süredir varım. Bir çok dertten müzdarip insanları tanıdık. Yeri geldi birlikte güldük birlikte ağladık. Hiç umudunuzu yitirmeyin. Çocuğunun olması imkansız olan bayanların anne olduğunu gördük.İnancın , duanın ve sabrın açmayacağı kapı yok. Dilerim yaradan en kısa zaman da size ve isteyen har kadına annelik duygusunu yaşatır. Sevgiyle kalın..

Aramızda olmakla bence en doğru kararı vermişsin;) Herşeyin gönlünce olmasını dilerim

Geri