Kaç Yaşında Evleneceğim Falı ( Yıldızname )

Hayir oyle degil onu yaparken bi dua var onu okuyup yapacan

Ya arkadaslar birinci orda dua okunmali ikincisi bunlar 3 harflilerle falan ilgili yani zararli seyler. Allaha dua edin ve Allahin dediyini sabr etmeyi deneyin. ise yariyor

Canım ben de yapmıstım bu falı ve bir yerde 3 ihlas 1 fatiha okunacagi söyleniyordu öyle yaptım.
Ben o siralar bayagi arastirmistim bu fali. Balkanlarda yapilirmis nikah yasini veren bir falmis. hatta dogudaki kadinlar hamile kaldiklarinda ve hatta bekarken bile kac cocugunun olacagini kacinncisinin kiz kacincisinin erkek olacagini buluyormus. anneme yaptim dogru cikti.

bunu yurtta arkadaşlarla yapmıştık. ünideydim. benimki 31 yaş çıkmıştı. ama tutmadı. 33 yaşındayım. o_O

Ben 60 yasindan sonra evlenicem :) ben denedim 60 kusurlu sayilara geldi kapo caldi. Elimde bastonla dugunumde gobek atarim :)
hahaha bu çok iyiydi valla çok güldüm hahaha bende 19 yaşındayım bu fala göre benim 35 li yaşlarnda evlenmem gerekiyormuş neyse gelsin bakalım o günler eğer bir damat adayı bulup evlenirsem ilk işim gelip sonucu buraya yazmak olacak tamam kızlar fal kesin doğru tutuyor diye hahaha

Bu şekilde evlilik ışığı arayanlara duyurumdur: Bulunmuyor bu şekilde arkadaşlar "Şurada" konu ile ilgili yapılan yorum gerçekten hoşuma gitti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri