Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Op. Dr. Mehmet Bal bizlerle.

Uzman SühaN

Administrator
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Op. Dr. Mehmet Bal bizlerle.
Sevgili üyelerimiz ve okurlarımız,
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı , Op. Dr. Mehmet Bal hocamız bundan böyle belirli günlerde sitemiz de bizlerle birlikte olacak ve merak ettiğiniz sorularınızı yanıtlayacaktır. Sevgili Hocamızı aramızda görmekten onur duyuyor , çalışma hayatın da başarıları' nın devamını diliyoruz.

Adsız.png

Tıp Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık

İzmir Ege Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Hastanesi

Üye Olduğu Dernekler

İzmir Tabip Odası

Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneği

Aldığı Kurslar/Sertifikalar

Neonatal Resusitasyon Programı Uygulayıcı Sertifikası

Üreme Tıbbı Derneği Kursu

Temel obstetrik ultrasonografi kursu

II. Üreme Tıbbı Derneği Kongresi

10. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

5. Akdeniz Ülkeleri Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

T.C. Sağlık Bakanlığı Acil Obstetrik Bakım Klinisyen Eğitimi Kursu

10. Türk Alman Jinekoloji Kongresi

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Bilimsel Eğitim Toplantıları

Mehmet Bal hoca hakkın da çok güzel yorumlar var. Böyle başarılı bir hekimi sitemizde görmek mutluluk veriyor. Hoş geldiniz hocam . Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Ben Op. Dr . Mehmet Bal ile ilgili bir demeç okumuştum. Emzirme haftası ile ilgili bir röportajı vardır. Çok başarılı bir hekim. Melekler mekanın da olmasına ayrıca çok sevindim .

Melekler mekanına hoşgeldiniz. Bilgileriniz ve tavsiyeleriniz ile üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi en iyi şekil de aydınlatıp yardımcı olacağınız için şimdiden şahsım ve melekler adına teşekkür ederim.:)

Benim bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim . Üniversite öğrencisiyim geçen ay erkek arkadaşımla bir yakınlaşmam oldu . Evde test yaptım silik çıktı. Kan testi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. Yapacağım test sonucu aileme ulaşırmı ? Yada başka hastaneye gidersem gebelik testi yaptığım ortaya çıkarmı ? Lütfen yardım edin çok tedirginim.

Benim bir sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim . Üniversite öğrencisiyim geçen ay erkek arkadaşımla bir yakınlaşmam oldu . Evde test yaptım silik çıktı. Kan testi yaptırmak istiyorum ama korkuyorum. Yapacağım test sonucu aileme ulaşırmı ? Yada başka hastaneye gidersem gebelik testi yaptığım ortaya çıkarmı ? Lütfen yardım edin çok tedirginim.
Yapacağınız testin sonucunu doktorunuz siz istemediğiniz sürece kimseyle paylaşamaz. Ancak hastanın bilgilerinin olduğu kısma doktor tanı yazmak zorundadır. Gebelik tanısı yazarsa bu durum sizin ve bebeğinizin takiplerinin yapılabilmesi için sağlık bakanlığına ve sizin aile hekimliğinize ulaştırılır. Gebelik tahlili istenirken durumunuzu izah edip doktordan rica ederseniz gebelik teşhisi yazmaz siz de zor durumda kalmazsınız. Bu durumunuz da aileniz tarafından bilinmemiş olur.

Geri