kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

ahahhahhah çok iyi yaa güldürdün beni canım :D:D süpermiş:D

Kalın naylonlu mendil ha hahaha valla senin zamanında iyiymiş yine orkidler varmış benim çocukluğumda orkid sadece eczanede satılıyordu ve alındığı zaman gazete kağıdına sarılıp öyle poşeti konuyordu şimdi marketlerde valla uluorta yerlerde reklamını bile yapan firma elemanları var devir çok değişti çokk:D

yaklasık 7 yasında iken ilkokul 2. sınıfa gidiyorum. annemin dolabını karıstırmayı seviyorum ve yine öyle birgün annemin dolabında kadın pedi gördüm.tabi ne işe yaradıgını ne oldugunu bilmiyorum ama çok hosuma gitti ve adını da kalın naylonlu mendil taktım(onunla burun silinir die biliyorum)anneme sordum bu ne dedim büyüyünce ögrenirsin dedi eee bende cocugum ve merakımın en yogun dönemi gizlice aldım ve okula götürüp arkadaslarıma gösterdim baaakkkın benim mendilime die.tepkileri bizde istiyoruz oldu tabi bedne adres var anneleriniz dolabını karıstırın die söyledim ertesi sabah hepimzin elinde birir ped:Dburunumuzu siliyoruz sınıfa giren ögretmenimizin hayretleri ve kahkaları hala kulagımda.ögretmen bunlar ne diyor bizde hepbir agızdan cvp aynı naylonlu burun mendili:)ped üreten firmalardan özür dilerim ve öğretmenimi düşündükçe utancımdan mahvoluyorum :D
gene sen ped kötürmüşsün benim ne götürdüğümü bilsen dudakların ucuklar hahahadur bende bi bu konuda bi konu acım

Ayy çok şekersin yaa :D naylonlu mendil ha ;bu keyifli anını bizimle paylaştığın için teşekkürler canım:)

Çocukluk döneminde olabilecek şeyler.Özürlük bir durum yok. Bir gün arkadaşım elinde bir sürü prezervatifle okula gelmişti kızlar hiç böyle balon gördünüzmü incecik diye tenefüste şişirmişti. Elindeki bütün prezervatifleri herkese dağıtmıştı .Tabi eline kapan şişiriyor hahaha Taki nöbetçi öğretmen görene kadar .Öğretmenin yüz ifadesi hala aklımdan gitmiyor. Biz ne olduğunu o zaman anlamamıştık ama aklıma geldikçe gülüyorum.

Geri