Kadın sığınma evleri telefon ve adresleri isteyenler buyursun

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kadın sığınma evleri telefon ve adresleri isteyenler buyursun
Kadın sığınma evlerinin telefon ve adresleri adres bilgileri ile ilgili ayrıntılı içerik Melekler Kadınlar Kulübünde sizleri bekliyor.

Allah başa vermesin arkadaşlarım her gün sosyal medyada ya da televizyonlarda hatta yerel gazetelerde bile bir kadın cinayeti ile sarsılmadığımız bir gün yok. Bunlar yansıyanlar tabiki bir de yansımayanlar var kadın cinayetleri almış başını gitmiş durumda. Büyük Türkiye devleti artık artan bu haberler neticesinde kadınlarımıza daha fazla eğilir olmuş. Yani çok fazla şey değişir mi değişmez mi bilemiyorum ama başınıza bir sıkıntı geldiğinde bulunduğunuz şehirde kadın sığınma evlerine ulaşmak isteyebilir telefonlarını adreslerini almak ta isteyebilirsiniz.

KADIN SIĞINMA EVLERİ SİZİ KORUYACAKTIR

Melekler mekanı olarak bizler hiç bir kadının cinayete kurban gitmemesini hatta kötü söz bile olsa bir muamele ile karşılaşmamasını diliyoruz. Bunun için sizlere buradan uzun uzadıya liste vermem saçmalır olur daha önceden konumuz vardı ve bir çoğu ya kapanmış ya da telefon numaraları değişmişti. Bu itibarla ben sizlere madem konuya girebiliyorsunuz ve internet erişiminiz var o zaman bir yöntem söyleyeceğim hemen onu yapacaksınız.
kadın sığınma evi telefon numaraları.jpg

KADIN SIĞINMA EVİ TELEFONU ADRESİ NASIL BULUNUR ?

Telefonlarınızın internetine tarayıcıya hemen girerek yaşadığınız şehiri yazıyorsunuz ve ardından da kadın sığınma evi adresi telefonu diyorsunuz hemen size bu durumu bir örnekle anlatmak istiyorum örneğin ben İzmir'de yaşıyor isem şöyle yapacaksınız.

Google ye girip izmir kadın sığınma evi telefonu yazarak arattıracaksınız karşınıza muhtemelen adresi bile hatta yol tarifi de çıkacaktır. En net ve güncel bilgiye bu şekilde ulaşabilirsiniz. Telefonu diye de sonuna mutlaka yazın kızlar. Yoksa sadece bilgi içeriğine ulaşabiliyorsunuz telefonlarını göremeyebilirsiniz. Bu da olmaz ise başka şekilde arayabilirsiniz ya da daha yakın en yakın bir şehir var ise onu yazarak istediğiniz kadın sığınma evinin telefonunu isteyebilirsiniz.

KADIN SIĞINMA EVİ TELEFONUNA ULAŞAMADIM NE YAPACAĞIM ?

Eğer başınızda bir müsibet ya da sıkıntılı bir durum var ise 155 i arayarak ta yardım talep edebilirsiniz. Polis, sizin bulunduğunuz noktaya kadar gelmek hatta size yardımcı olmak zorunda arkadaşlarım. Türkiye olarak hassas bir dönemden geçiyoruz emin olun Memur arkadaşlarımız da sizlere var güçleri ile yardımcı olacaktırlar emin olabilirsiniz.

Geri