Kadınca İtirafl

M

Misafir

Forum Okuru
Kadınca İtirafl
itirafl
Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey.

İşte onlardan birkaçı...

1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.

2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.

3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

4. İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

5. Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

6. "Çok sarhoştum, bir şey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".

7. Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna
gideriz.

8. Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.

9. Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omzunda onun için ağlarız.

10. Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.

11. Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

12. En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.

13. Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.

14. En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız.

15. "İlk duygusal ilişkim sensin" diyen her erkeğe inanmayız ama inanmak isteriz.

16. Konu aşk olunca intikam almayı çok severiz.

Geri