Kafam çok karışık Hamilelik ihtimali olabilir mi?

M

Misafir123

Forum Okuru
Kafam çok karışık Hamilelik ihtimali olabilir mi?
Iyi gunler 13 gündür adetimin gecikmesi söz konusu.35 gunde bir adet olurdum. En son adetimi 9 martta oldum 5 gun sürdü. 12 nisanda adet olmam gerekiyordu olmadim suan 48 gün gecmis oluyor. Bu 13 gunluk zaman zarfında 4 kere gebelik testi yaptım 1 tanesi erken gebelik testiydi hepsi negatif çıktı. En son gebelik testini dün sabah saatlerinde yaptım. Prezervatifle korunuyoruz içe boşalma olduğunu düşünmüyorum hep kontrol ediyoruz. Gecikmenin nedeni hamilelik ihtimali olabilir mi? Gebelik testleri adetin bu kadar geçmesine rağmen yanlış çıkabilir mi?

Defalarca gebelik testi yaptım negatif hamilelik istiyorum37 gün geçti ama adette olamadm iftarda ikinci test çizgisi beyaz yada gölge gbi bu ne demek

Merhaba, defalarca gebelik testi yapmışsınız sonuç negatif gebe değilsiniz. Her adet gecikmesi de gebelik kaynaklı değildir. Tıbbi bir nedene bağlı gecikme söz konusu olabilir .. Son uyguladığınız test sonucu pozitif görünmüş test hatalı olabilir. Durumunuzun netlik kazanması için önce hcg testi yapın sonuca görede hekime görünün. Hcg testinin yanılma payı yoktur.

Kizlar merhaba bende bugun katildim araniza acaba hamilemiyim size bir soru sorucamm kizlar banada 2 gun reglim geciyor alt tarafimda sislik var alt kasimda sanci var hafif bel agrisi dun tansiyonum dustu halsizlik uyku var bendedee sizce sonuc

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teshisi yapılmaz. Bu yanlış ve yanıltıcı olabilir. Her mens gecikmesi gebelikle sonuçlanmıyor . Bu yüzden size önerimiz durumunuzla ilgili net sonuca varmak için gebelik testi yapmanız . Test yapmanız için yeterli gecikmeye sahipsiniz.

Rica ederim.. Vajinal lekelenmenin de bir kaç nedeni var. Gebelik,adet öncesi lekelenme,kist,miyom , yara ve hormon bozukluğu. Adet gecikmesin den sonra vajinal lekelenme her ne kadar akla gebelik bulgusunu getirse de tıbbi bir neden den dolayı kaynaklanabiliyor. Bu yüzden daha önce verdiğimiz yanıtı tekrarlıyoruz. Durumunuz hakkın da net bir sonuç alabilmek için gebelik testi yapın..

Geri