Kagitta ne yaziyor???

Ahahahah

Ayyy tek ben biliyom sanirim bilgecim cevabin yalnis cevap ne yaptigini biliyorum olacaktiii :)

Bu bir şirketin yazılı mülakatında elemanlarına verdiği bir sınav sorusuymuş, arkadaşım da göndermişti, cevabı herkesin uğraşıp yazdığı senaryolar gibi değil çünkü mantık kurmak bir delinin attığı taşı 40 akıllının çıkarmaya çalışması gibi birşey arkadaşlar. Zeka sorusu falan da değil bence, belirli bir durum karşısında kişinin ne yapması gerektiği ile ilgili yani. Güya şirket hırsın bir yerde bitirilmesi gerektiğinden dem vurmuş.

İllaki çözüm isteriz diyenler:

Kadın Polis;
Kadının eşi Doktor,
Kadının Erkek Kardeşi Adamın Arkadaşı,

Kadin Kağıda: Adını Soyadını Ve Tlf. Numarasını Yazıyor,

Seninle birlikte olabilirim ama evli isen eşini boşa,

Eğer Anne Baban varsa Onları Reddet diyor.

Şu an Müsaİt olmadığını akşam bir bankayı hırsızların soyacağını ihbar aldıklarını ve akşam o bankaya baskın yapacaklarını yazıyor kağıda ve yarın kendisini aramasini söylüyor.

Arkadaşı kağıdı okuyunca kız kardeşine en yakın arkadaşınınn böyle birşey yapmasını hazmedemiyor ve onunla ilişkisini kesiyor.

Anne Babasi kağıdı okuyunca oğullarının böyle birşey yaptığına inanamıyor ve Onu evlatlıktan reddediyor.

Eşi kağıdı okuyunca şok oluyor, bunca yıllık kocasından gördüğü ihanet karşısında ona boşanma davası açıyor.

Doktor kağıdı okuduğunda kağıttaki isim ve telefon numarasından kağıdı eşinin yazdığını anlıyor ve bu ihaneti gururuna yediremeyerek intihar ediyor.

Hırsızların şefi kağıdı okuduğunda baskına uğrayacaklarını anlıyor ve hemen paraları bırakıp orayı terkediyorlar.

Böyle işte. Zeka mı, yaratıcılık mı, senaristlik mi derseniz bilemiyorum. Ben gereksiz buldum.

Bilge

Valla ne diyeyim bilmiyorumki... Meleklermekanimizin Zeka küpü masallah kiz sana...
bos isde olsa insan merak ediyor.... :)
tesekürler cözümün icin ....

Geri