Kahve Falı Bakılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk etapta söyleyebilirim ki şu an hayatında hiç pürüz yok...Hatta hiç hareket de yok.Çok durağan hatta sana da sıkıcı gelen bir hayatın var. Sevgilinden ayrıldıktan sonra kalbini başkalarına kapatmışsın sanırım halen onu düşündüğün için başkalarını kalbine almamışsın diyebilirim.

Uzun bir dönem bu boşluk devam edecek yani uzunca bir dönem bu 3 yıl ya da 3 ay olabilir bilemiyorum tam olarak hayatına ne eski sevgilin ne de bir başkası girmeyecek gibi gözüküyor.Yalnız bu zaman çerçevesinde sana yaklaşmak isteyenler var fakat sen onları reddediyor bir manada kısmetine kendin engel oluyorsun.

Fincanın parladığı için şu anda tam olarak ayırt edemiyorum ama sanki 3 kişi bir yükün altına girmiş gibisiniz.Bu 3 kişiden birisi sana çok sadık bir dostun ya da arkadaşın olabilir.Diğeri sen öbürü de uzun boylu birisi ama kız mı erkek mi şu an tam olarak bilemiyorum...

Yalnız sana korku veren biri var hayatında sanki başına çöreklenmiş gibi.Bir şeylerin ters gitmesinden sorumlu tuttuğun biri olabilir bu.Tahminlerinde haklısın böyle bişey varsa.Bu kişiye karşı dikkatli ol diyorum.Belki de bu kişinin farkında değilsindir ama işlerine taş koymak isteyen biri.

Eski sevgilinin kalbi hala sende görünüyor.Ama ailenden veya çevrenden onun senden uzaklaşmasına yol açan birileri var.Yakın zamanda bir birleşme söz konusu deil ama çevrende senin işlerine taş koyan kişiyi bulabilir ve onu engelleyebilirsen birleşmemeniz için hiç bir sebep kalmayacak gibi görünüyor.Son olarak bu kişi senin evine girip çıkan biri diyewrek falı bitiriyorum..

Hakıında hayırlısı olsun inşallah falın iyisi çıksın kötüsü çıkmasın :)Öyle niyet edelim ...

Sevgiyle kal...

slm

buda benim cnm.evlilik.iş.sağlık varmı ne zaman.

Son düzenleme:
dediğiniz yerden yapıp kopyaladım.

gene olmamış neyse yapıcağım bişey yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
picture8d.jpg

picture6t.jpg

picture5t.jpg

picture1ut.jpg

picture17x.jpg

şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

picture8d.jpg

picture6t.jpg

picture5t.jpg

picture1ut.jpg

picture17x.jpg

şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

Neyse halin o çıksın falın diyelim :)

:h015:iyiki doğdunÖncelikle saat 12 yi geçti ama doğum günün kutlu olsun:):hula:

Fincanı genel olarak bi değerlendirecek olursam pek bi sıkıntı görünmüyor.Kalbin temiz çıkmış...

Ufak bir kız çocuğu görüyorum bir yolun sonunda ya seni bekliyor ya da yanına geliyor.Ama arada uzunca bir yol var.Bu kız bir akraban kardeşin ya da bilemiyorum bir yakının olabilir.Sarışın kavruk tenli bir çocuk.Yalnız bu çocuğun bir korkusu var.Bu konuda ona yardım edeceksin...

Hayatının bir döneminde çok büyük ve çok güzel bir haber alacaksın.Bu bir bebek haberi ya da bir evlilik haberi oabilir.Evli mi bekar mı olduğunu yazmadığın için bunu tam olarak bilemiyorum.Yaknız haber bir nasiple beraber geliyor bilgin olsun.İnşallah senin için hayırlısı olur...

Uzunca bir yola gideceksin.Ve yola gitmeden önce bu yolla ilgili bir haber alacaksın belk de tek gitmeyeceksin...

Tabağındaki suyu akıtmamışsın canım o yüzden tabakla ilgili bir şey söyleyemiycem.

Hakkında her şeyin hayırlısı olsun.benden bu kadar sevgiyle kal...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri